6 nowych filmów od Marvela na przestrzeni lat 2019-2021 – Znamy daty!

In Newsy filmowe

20th Centaury Fox nie zwalnia tempa jeśli chodzi o produkcje Marvela, wkrótce zostanie wydanych sześć kolejnych filmów! Ze wszystkich firm, które wykupiły prawa do bohaterów tego uniwersum, wygląda na to, że Fox przoduje w tej kategorii.

Mimo, iż filmy z serii X-Men spotkały się z różnymi opiniami, studio poszło za ciosem niedawnych hitów takich jak „Deadpool” czy „Logan”. Idąc tym śladem zdecydowano, że w przyszłym roku zobaczymy trzy nowe filmy: „New Mutants”, „Deadpool 2” oraz „X-Men: Dark Phoenix”

Niedawno ogłoszono również, że Fox zabukowało sobie 6 nowych filmów z serii Marvela, wykraczających poza rok 2018. Daty, które ogłoszono to: 7 czerwca 2019, 22 listopada 2019, 13 marca 2020, 26 czerwca 2020, 2 października 2020 oraz 5 marca 2021. Jak na razie wszystkie szczegóły nie zostały jeszcze zdradzone.

W 2019 roku najprawdopodobniej zostaną wydane filmy „X-Force” oraz „Gambit”. Nad oba tytułami rozmowy trwają już od wielu lat.

W 2020 mają mieć premierę trzy produkcje i biorąc pod uwagę przestrzeń czasową istnieje duża szansa, że tymi filmami będą „Deadpool 3”, „New Mutants 2” oraz kontynuacja „Dark Phoenix”. Nawet jeśli „New Mutants” nie dostanie drugiej części, sequel Deadpoola i nowy film z serii X-Men jest raczej gwarantowany.

Co do 2021 nie ma żadnych spekulacji. Być może Fox zamówiło tę datę na wypadek kontynuacji Gambita lub X-Force’a. Jest to również możliwość dla samodzielnego filmu o X-23.

Inną możliwością jest kolejna część „Fantastic Four”, ponieważ chodzą plotki o tym, że kolejny film z tej serii jest w fazie rozwoju.

Biorąc to wszystko pod uwagę możemy sądzić, że wszystkie te sześć filmów będzie albo sequelami albo nowymi projektami, o których jeszcze nie słyszeliśmy.

Źródło: screenrant.com

You may also read!

The 100: Z planu 5 sezonu – Cześć 1

W przerwach między nowymi sezonami naszych ulubionych seriali najgorsze jest czekanie. Szczególnie jeśli finał sezonu był ciekawy i szokujący. Z

Read More...

Fanowska kampania o przywrócenie „Dark Matter” może dać spory efekt!

Kiedy stacja Syfy ogłosiła, że rezygnuje z emisji swojej trzy-sezonowej space opery „Dark Matter” fani zaczęli szukać sposobu na

Read More...

Carmaggedon na ścieżkach hororów kategorii B.- recenzja 1. sezonu „Blood Drive”

Morderczy wyścig, hektolitry krwi, absurdalna fabuła i dużo seksu. To w skrócie opis najnowszego serialu stacji SYFY. Brzmi niedorzecznie

Read More...

Mobile Sliding Menu