Aktor Ross Marquand o 8 sezonie „The Walking Dead”.

In Newsy serialowe

Jeden z członków obsady serialu otwarcie chwali nadchodzący sezon serialu. W jednym z wywiadów aktor Ross Marquand stwierdził, że sezon 8 „będzie najlepszym do tej pory”.

Po ogromnym cliffhangerze w 6. sezonie  wiele osób krytykowało fakt, że główni bohaterowie zostali rozdzieleni, a chemia między nimi zaczęła znikać. Historia krążyła wokół różnych lokacji – Aleksandrii, Królestwa, Kolonii na Wzgórzu oraz Twierdzy Zbawicieli. Chociaż finał kończy się sporym niepowodzeniem dla Negana, a nasza drużyna jest znów razem, oglądalność wciąż malała. Ludzie zaczęli się zastanawiać, co producenci mogą zrobić w sezonie 8, aby wszystko naprawić.

W rozmowie z ComicBook.com, Marquand powiedział, czego fani mogą spodziewać się w serialu, kiedy wróci on na antenę.

„Nie mogę powiedzieć wiele, ale powiem co sądzę, że się wydarzy. Myślę, że biorąc pod uwagę to, co już mamy nakręcone, to może to być najlepszy sezon do tej pory. Wszystko jest dobrze zorganizowane. Każdy scenariusz odcinka, który przeczytałem, rozwalał mi mózg w każdą stroną i myślę też, że stawka zostanie tak wysoko podniesiona, jak jeszcze nigdy wcześniej. A mówię to mając na uwadze rosnącą stawkę od 7 lat.  8. sezon naprawdę może was zadziwić.”

Marquand odgrywa rolę Aarona, który rekrutował nowe osoby do Aleksandrii, jego postać przetrwała od pierwszego występu w 5. sezonie i jego postać pojawi się oczywiście w kolejnej odsłonie serialu. Zachęcający jest również fakt, że ostatni finał był pełen szokujących incydentów i akcji. Warto też wspomnieć, że z nowych informacji dotyczących powrotu serialu jest to, że showrunner Scott Gimple ujawnił, iż nowe odcinki będą kinetyczne i szybko przemieszczające się, a premierowy odcinek będzie zawierał mnóstwo akcji.

Powrót serialu, może zawierać również przeskok czasowy w fabule, co może uniknąć długich i oczywistych konfrontacji.

The Walking Dead z sezonem 8 powróci w październiku tego roku.

You may also read!

Seriale z motywem końca świata

Myśleliście kiedyś o tym, jak mógłby wyglądać koniec świata? Podejrzewam, że większość z was chociaż raz w swoim życiu

Read More...

Filmoholicy #1

Zapraszamy do nowego cyklu Zkina.pl! Nasi redaktorzy: Marcin i Kuba ruszają z podcastem pt. „Filmoholicy”. Będą dyskutować o flmach,

Read More...

5 seriali, które anulowano za wcześnie

Kiedy zaczynamy oglądać serial, który nam się podoba, żyjemy z nadzieją, że po jednym dobrym sezonie możemy spodziewać się

Read More...

Mobile Sliding Menu