Alison Pill dołączyła do obsady American Horror Story!

In Newsy serialowe

Wygląda na to, że kolejna osoba dołączy do obsady 7. sezonu „American Horror Story”. Popularna seria antologiczna, stworzona i wyprodukowana przez Ryana Murphy’ego oraz Brada Falchuka, miała już wiele różnych tematów grozy. Po nawiedzonych domach i hotelach, szpitalach psychiatrycznych i sabatach czarownic  nowa seria ma opierać się na wyborach w USA z roku 2016.

Podczas gdy Murphy często milczy w sprawie wszystkich szczegółów dotyczących nowego sezonu, to tym razem wiemy, że powrócą regularne postacie takie jak Evan Peters (w niebieskich włosach), Sarah Paulson, Adina Porter i Cheyenne Jackson. W nowych rolach zobaczymy również Billie Lourd z serialu „Scream Queens”, Billy’ego Eichnera z „Billy on the Street”, a także Leslie Grossmana, czy niedawno ogłoszonego Coltona Haynesa.

Wiemy również, że nowy sezon będzie nawiązywał do sezonu „Freak Show”, pierwszy odcinek ma odwzorować noc wyborów, a całość zaprezentuje obie strony podziału politycznego, podkreślając jednocześnie grupy ludzi, którzy jak wierzy Murphy są ignorowani przez obecną administrację i boją się o swoje życie.

Z niedawno dodanego wpisu na twitterze z konta AHStoryNet, wiemy również, że do obsady dołączy nowa osoba. Widziana była ona na planie przed budynkiem „The Butchery on Main.”

Pill to kanadyjska aktorka, najlepiej znana z roli w „The Book of Daniel”. Chociaż nie mamy wielu informacji na temat roli, jaką może zagrać Pill, po zdjęciach możemy wywnioskować, że nie będzie to żadna szalona postać, o czym świadczy jej strój, jednak w tym serialu nigdy nikt nie jest do końca „normalny.” Więc jedyne co nam zostaje to zaczekać na oficjalne ogłoszenie, bądź zwiastun sezonu, by dowiedzieć się kogo zagra Alison.

Będziemy was informować na bieżąco o wszystkich nowościach 🙂

Źródło: screenrant.com

You may also read!

The 100: Z planu 5 sezonu – Cześć 1

W przerwach między nowymi sezonami naszych ulubionych seriali najgorsze jest czekanie. Szczególnie jeśli finał sezonu był ciekawy i szokujący. Z

Read More...

Fanowska kampania o przywrócenie „Dark Matter” może dać spory efekt!

Kiedy stacja Syfy ogłosiła, że rezygnuje z emisji swojej trzy-sezonowej space opery „Dark Matter” fani zaczęli szukać sposobu na

Read More...

Carmaggedon na ścieżkach hororów kategorii B.- recenzja 1. sezonu „Blood Drive”

Morderczy wyścig, hektolitry krwi, absurdalna fabuła i dużo seksu. To w skrócie opis najnowszego serialu stacji SYFY. Brzmi niedorzecznie

Read More...

Mobile Sliding Menu