Arrow: Co finał 5. sezonu oznacza dla Olicity?

In Newsy serialowe

Kiedy nadejdzie 6. sezon „Arrow” i co stanie się z relacją między Oliverem Queenem, a Felicity Smoak?

W finale 5. sezonu  było wiele znaczących momentów i spojrzeń, a także pocałunek, na który Oliver odpowiedział, co oznacza tylko jedno – będzie tego kontynuacja.

Matka Williama (syna Olivera) zdawała się być zaskoczona, że ta dwójka osób nie jest już razem i można nawet powiedzieć, że wypomniała pannie Smoak fakt, iż oboje ignorują swoje oczywiste uczucia wobec siebie. Widzowie od dawna prosili o zamknięcie sprawy ich związku i wyjaśnienie, czy ta dwójka będzie jeszcze ze sobą razem, czy to ich definitywny koniec.

„To jest spore wyzwanie. To właśnie czyni serial tym, czym jest” – powiedziała producentka wykonawcza Wendy Mericle o balansowaniu z jakim muszą sobie radzić ona jak i inni pisarze zajmujący się scenariuszem. „Wszystko co usłyszeliśmy od prasy to , że tym, którym nie podobał się poprzedni sezon, są zakochani w tym sezonie. To sprawia, że zdajesz sobie sprawę, że nie możesz zadowolić każdego, więc staram się skoncentrować na tym, co jest dobre dla postaci, na jak najlepszych historiach do opowiedzenia, i kiedy nadejdzie właściwy moment do wprowadzenia innych elementów.”

„Myślę, że to prawda, iż to bez znaczenia nad jakim serialem pracujesz, ważny jest balans między akcją a postaciami. Najważniejsze jest to, aby zawsze opowiadać właściwą historię i w której stronę zmierzają bohaterowie. Staramy się, aby był to naturalny rozwój akcji, gdzie zarówno Oliver jak i Felicity będą emocjonalnie i psychicznie w odpowiednim miejscu serialu i sezonu. Myślę, że właśnie to sprawia, że produkcja odnosi taki sukces, na przeróżnych płaszczyznach. To serial o przestępstwach i  superbohaterach, ma odpowiednią akcje i postaci. To jest właśnie w DNA tego tytułu.”

Ograniczony rozwój i dojrzała dynamika między ostatnimi kilkoma odcinkami pokazały, że kiedy ich zdrowa relacja powróci jesienią, ma potencjał, by rozwinąć się w inny sposób niż w toksyczny związek.

A jak to się rozwinie? Możemy jedynie zgadywać, jednak Mericle w pewnym momencie powiedziała ComicBook, że w 6. sezonie Oliver po raz kolejny będzie próbował zrównoważyć swoje życie osobiste jako burmistrz oraz nadal działać jako mściciel.

Może być to znacznie trudniejsze skoro Samantha Clayton jest wśród zmarłych/rannych osób na Lian Yu. W końcu sezon zakończył się masową eksplozją na wyspie. Jedynymi bezpiecznymi postaciami są Oliver i William, poza tym życia pozostałych nie możemy być pewni. Thea jest chyba jedynym wyjątkiem, ponieważ Marc Guggenheim powiedział, że nie mógłby jej zabić..

Prawdopodobnie możemy założyć też, że Felicity Smoak i John Diggle są również bezpieczni, ponieważ nie wyobrażamy sobie usunięcia z ekranu „Oryginalnego Team Arrow”. Podobnie, Rene Ramirez i Dinah Drake też nie muszą się obawiać śmierci, ponieważ Rick Gonzalez i Julianna Harkavy niedawno podpisali umowę na dołączenie do regularnej obsady w 6. sezonie.

Czy nasze podejrzenia się sprawdzą? Tego dowiemy się dopiero jesienią.

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu