Arrow: Talia pojawi się we współczesności, Cody Rhodes powraca do serialu.

In DC Comics, Newsy serialowe, Seriale

Dla fanów uniwersum Arrowverse, ciężko jest nie ekscytować się kolejnym wielkim crossoverem pomiędzy wszystkimi serialami stacji The CW. Nie tylko ponownie będziemy mogli zobaczyć nasze ulubione postacie w interakcji, ale będzie to również szansa na pojawienie się nowych bohaterów z komiksów. Oczywiście, w międzyczasie indywidualnie każdy serial ma do wprowadzenia sporo superbohaterów i złoczyńców. Mimo, iż Prometeusz różni się nieco od swojego komiksowego odpowiednika, jego tożsamość zdecydowanie jest bardzo intrygująca, szczególnie, że my już o tym wiemy jako widzowie, ale  Oliver jeszcze nie.

Green Arrow i jego zespół wciąż jeszcze błądzą w ciemności. Zwiastun nowego odcinka pokazuje nam jak daleko nasi bohaterowie są od odkrycia tego, kim jest naprawdę Prometeusz. Na szczycie tego wszystkiego jest również tajemniczy Mściciel, z którym mają do czynienia, plus bałagan w Rosji z retrospekcji.

Na szczęście, Oliver w swojej przeszłości dostał odrobinę pomocy od Talii al Ghul,ale czy jest szansa na to, że zobaczymy ją ponownie w aktualnym życiu bohatera? EW zadało to pytanie producentowi wykonawczemu – Marcowi Guggenheimanowi,który zapewnił fanów, że są na to szanse.

„Zobaczymy ją w teraźniejszości. To czego chciała od Olivera w przeszłości, różni się od tego, czego będzie oczekiwać od niego w chwili obecnej.”

Opisywana głównie jako siostra Nyssy, Talia w komiksach jest znacznie bardziej popularną postacią. Od dawna jest wrogiem Batmana. Znajomość Olivera z obiema siostrami wywołuje pewną kwestię, dlaczego nigdy przedtem nie wspomniał o Talli Nyssie lub jej ojcu? Odpowiedź jest prosta: nie zna jej nazwiska.

„Oliver nie mógł tego wiedzieć. W innym razie, gdy Ra wspominałby o swojej córce, Oliver mógłby odpowiedzieć: <<Tak,to ta druga córka, którą poznałem w Rosji>>. Więc tak – Talia, którą poznaliśmy to Talia al Ghul, ale Oliver oczywiście o tym nie wie.”

Mamy nadzieję, że ponowne skupienie się na postaci Talii nie zaprzeczy powrotu Nyssy do serialu. Katrina Law spędziła lata na wzmacnianiu swoich sił, jest postacią antybohaterską i satelitarnym członkiem Drużyny Arrow. Teraz, kiedy Talia jest na czele, moglibyśmy zobaczyć obie siostry powracające jako wrogowie Green Arrow, co uczyniłoby serial nieco bardziej zabójczym.

A mówiąc już o powracających bohaterach, Cody Rhodes powraca do serialu. Grał rolę Dereka Sampsona, dilera narkotykowego, który nie odczuwał bólu. Pojawi się w 21 odcinku tego sezonu.

Talia i Sampson nie będą jednymi postaciami powracającymi do Arrow. Dolph Lundgren nadal będzie pojawiał się w swojej nikczemnej roli Kovara w retrospekcjach. Można powiedzieć, że Green Arrow i jego zespół, będą mieli pełne ręce roboty przez cały czas.

Arrow powraca z nowym odcinkiem 16 marca.

You may also read!

The 100: Z planu 5 sezonu – Cześć 1

W przerwach między nowymi sezonami naszych ulubionych seriali najgorsze jest czekanie. Szczególnie jeśli finał sezonu był ciekawy i szokujący. Z

Read More...

Fanowska kampania o przywrócenie „Dark Matter” może dać spory efekt!

Kiedy stacja Syfy ogłosiła, że rezygnuje z emisji swojej trzy-sezonowej space opery „Dark Matter” fani zaczęli szukać sposobu na

Read More...

Carmaggedon na ścieżkach hororów kategorii B.- recenzja 1. sezonu „Blood Drive”

Morderczy wyścig, hektolitry krwi, absurdalna fabuła i dużo seksu. To w skrócie opis najnowszego serialu stacji SYFY. Brzmi niedorzecznie

Read More...

Mobile Sliding Menu