Carrie Fisher doznała ataku serca w samolocie

In Ludzie

 

Zanim zasiądziemy do wigilijnego stołu i będziemy cieszyć się z chwil z naszą rodziną, znowu czeka nas kolejna chwila. Smutku. 2016 rok nikogo nie oszczędza.

Carrie Fisher, sześćdziesięcioletnia amerykańska aktorka jest znana wszystkim z roli Księżniczki Lei w „Gwiezdnych Wojnach”, starej trylogii, a ostatnio także w VII epizodzie, „Przebudzeniu mocy”. Wczoraj na pokładzie samolotu nr 935 lecącego z Londynu do Los Angeles nagle straciła przytomność. Na szczęście wszystko zdarzyło się tuż przed lądowaniem, w dodatku akcję reanimacyjną podjął znajdujący się na pokładzie lekarz. Po wylądowaniu na aktorkę czekała karetka, która natychmiast przetransportowała ją do szpitala. Od razu trafiła na oddział intensywnej terapii, gdzie przez kilka godzin lekarze walczyli o jej życie. Todd Fisher, jej brat, twierdził, że była w ciężkim stanie. Szczęśliwie jej sytuacja już się ustabilizowała i nie ma żadnego zagrożenie dla życia. Jednak na razie nie wiadomo w jakim dokładnie stanie jest Carrie Fisher. A przeszła „rozległy zawał” oraz zatrzymanie oddychania.

Chwila smutku i można już wracać do karpia. Dla wszystkich fanów „Star Wars” nie będzie on jednak tak smaczny, bo postać Lei, którą kreowała i nadal kreuje na ekranie Carrie Fisher jest absolutnie wyjątkowa. Ale może chociaż w barszczu uda się zatopić wszystkie gwiezdnowojenne smutki. Tak czy inaczej, pozostaje nam tylko życzyć Carrie szybkiego powrotu do zdrowia oraz Wesołych Świąt, na ile wesołe mogą być święta w szpitalu.

Niech moc będzie z Tobą, Carrie.

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu