Co wiemy o 4 sezonie Sherlocka, zwiastun „To już nie jest gra”

In Newsy serialowe, Seriale
sherlock-season-4-holmes-and-watson-header
Benedict Cumberbatch (Sherlock) i Martin Freeman (John/Watson) – Oficjalny plakat 4 sezonu Sherlocka – BBC

Serial Sherlock od BBC, znany jest ze swojej długiej przerwy między sezonami. W dużej mierze wynika to z faktu, iż jest to prawie niemożliwe, by zebrać obsadę w tym samym czasie w jednym miejscu. Mimo to twórcom: Markowi Gatissowi i Stevenowi Moffatowi udało się po raz kolejny sprowadzić Benedicta Cumberbatcha oraz Martina Freemana. Obu aktorów zobaczymy na naszych ekranach, jako Holmes’a i Watsona już 1 stycznia przyszłego roku. Pojawią się również: Gatiss jako Mycroft Holmes, Una Stubbs jako pani Hudson, a także Amanda Abbington jako Mary Watson.

W czwartym sezonie dostaniemy trzy długie odcinki. Wiadomo, że w drugim epizodzie zobaczymy Toby’ego Jonesa jako Culvertona Smitha. Sezon 4 jest bardzo oczekiwany, a twórcy lubią podokuczać fanom, zostawiając wskazówki w każdym sezonie. Przyjrzyjmy się więc zwiastunowi, który możecie zobaczyć poniżej.

Tak naprawdę niewiele się tutaj dzieje, ale skąd ta powódź? Bardzo prawdopodobne jest to, że Sherlock naprawdę mógłby siedzieć w swoim mieszkaniu stopniowo wypełniającym się wodą w towarzystwie Watsona. Mieszkanie detektywa znajduje się na górze, tak więc biedna pani Hudson może tonąć piętro niżej. Wszystko staje się jednak jasne, gdy spojrzymy na napis, pojawiający się w trakcie filmiku: „To już nie jest gra”, co potwierdza komentarze Gatissa o tym, że ten sezon będzie znacznie mroczniejszy.

Łącząc to wszystko, możemy przejść do pojawienia się Culvertona Smitha. Został on nazwany „najczystszym złem”, oraz najmroczniejszym złoczyńcą, jakiego kiedykolwiek spotkał Sherlock. W książce Conana Doyle’a „Przygody umierającego detektywa”, przeciwnik próbuje otruć Holmes’a, wysyłając mu prezent. Detektyw zostaje złapany w pułapkę i jest bliski śmierci, potem truciciel przyznaje się do pozostałych zabójstw.

Nie wiadomo ile z Przygód umierającego detektywa„, planują wykorzystać w czwartym sezonie Sherlocka, bo jedyne co wiemy o odcinku drugim jest to, że będzie opierał się na oryginalnej historii. Nadal będzie sporo zabawy w oglądaniu Sherlocka, mierzącego się z kimś, kto jest ostrzejszy i dużo bardziej zły od Moriarty’iego.  Istnieje również bardzo duże prawdopodobieństwo, że Scott powróci do swojej roli. To nie byłby idealny sezon Sherlocka, gdyby nie pojawiła się chociaż odrobina irlandzkiego, nikczemnego uroku.

Sherlock powraca do BBC 1 w Wielkiej Brytanii i PBS w Stanach Zjednoczonych z odcinkiem The Six Thatchers już 1 stycznia 2017 roku.

Źródło: BBC

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu