Cole Sprouse o postaci Jugheada w drugim sezonie Riverdale

In Newsy serialowe

MOGĄ POJAWIĆ SIĘ SPOILERY – Jeśli nie jesteś na bieżąco z odcinkami, wróć do czytania, gdy je obejrzysz 🙂

 

Życie Jugheada Jonesa (Cole Sprouse) stanie się jeszcze bardziej skomplikowane w drugim sezonie „Riverdale”. Po nieco nieoczekiwanym zwrocie akcji, historia Jugheada stała się bardzo interesującym aspektem dla całego pierwszego sezonu, a sam aktor zyskał ogromną sławę. Jego zaskakujący, ale jednocześnie uroczy związek z Betty (Lilli Reinhart), poprzez  burzliwe relacje z ojcem (Skeet Ulrich), aż po osobiste problemy nadały wszystkim odcinkom ogromną ilość emocjonalnych relacji.

Jego związek z Betty stoi pod ogromnym znakiem zapytania przez wydarzenia z finałowego odcinka, gdzie Jughead zakładając kurtkę Węży, potwierdza dołączenie do nich. Ta decyzja nie jest jednak jedyną poważną zmianą,  z którą będzie musiał poradzić sobie w nowym sezonie. Zmienia się również jego otocznie, przenosi się z Riverdale High do innej części miasta, a tym samym do nowej szkoły średniej Southside High.

Według Colea Sprouse, ta zmiana doprowadzi do wewnętrznego konfliktu Jugheada. Będzie rozdarty pomiędzy jedynym domem, jaki znał oraz swoimi przyjaciółmi, a nowym miejscem zamieszkania, które naprawdę zacznie mu sie podobać. Podczas rozmowy z Access Hollywood, aktor zażartował:

Myślę, że będzie się tam czuł znacznie lepiej niż się tego spodziewał, co będzie dla niego sporym dylematem w trakcie drugiego sezonu.  Będzie starał się być w dwóch miejscach jednocześnie, po dwóch stronach Riverdale, trochę na północy, trochę na południu. Będzie próbował być po środku tego wszystkiego i zobaczymy, którą stronę wybierze

Interesujące może być również to, jak bardzo zmieni się osobowość Jugheada i jego poczucie własnej wartości. Jak zmiana szkoły wpłynie na jego przyjaźń z Archie’m, a także na jego związek z Betty.

Oczywiście, to nie będzie jedyna postać, która będzie musiała zmierzyć się z wieloma znaczącymi zmianami w nowym sezonie. Wstrząsające zakończenie pierwszego sezonu „Riverdale” zostawiło nas jedynie z domysłami i teoriami co mogło się wydarzyć. Jak wydarzenia z finału wpłyną na stan psychiczny Archiego, a zmiana w życiu Jugheada może tylko jeszcze bardziej wszystko pogorszyć. Jedyne czego możemy być pewni jest to, że bohaterowie Riverdale jeszcze nas zaskoczą.

„Riverdale” z drugim sezonem powróci jesienią na The CW.

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu