Czy crossover między Arrow i Supernatural jest możliwy?

In Newsy serialowe, Seriale

Aktor Stephen Amell , wykazał ostatnio zainteresowanie odcinkiem crossoverowym między serialem „Arrow” i „Supernatural„, mówiąc, że piłka leży teraz po stronie Jareda Padaleckiego i Jensena Acklesa. „Supernatural” jest w stacji The CW już od bardzo dawna, a seriale o superbohaterach są stosunkowo nowe względem niedługo zbliżającego się już trzynastego sezonu „Supernatural”.

Skoro serial ma dostać odcinek crossoverowy z kreskówką jaką jest Scooby – Doo, to może znalazłoby się również miejsce na odcinek w świecie Arrowverse?

Kiedy „Arrow” trafił na mały ekran pięć lat temu, aktorzy serialu wyrazili zainteresowanie co do tego, aby seria miała swoje crossovery z innymi serialami DC Comics, a nawet produkcjami które nie należą do The CW, na przykład „Gotham” – co niestety jak na razie nie miało miejsca. Mimo to, stosunkowo łatwo byłoby stworzyć odcinek, w którym postacie z „Arrow” i „Supernatural” spotykają się.  Oto co aktor powiedział fanom na Facebooku, gdy został zapytany o potencjalny crossover:

„Wszystko zależy od Jensena i Jareda. Słyszałem, że planowany jest spin-off serialu, co jest niesamowicie ekscytujące, ale im starsi są członkowie rodziny The CW, tym ciężej znaleźć im chwilę w swoim grafiku, aby zadowolić wszystkich fanów. Jestem całkowicie za tym pomysłem. Nie próbuję przerzucać na nich piłeczki, ale odpowiedź leży teraz po ich stronie.”

Fani obu seriali na pewno byliby zadowoleni widząc taką mieszankę, tego typu crossover nie wpłynąłby na pewno bardzo na fabuły obu seriali. Sporą przeszkodą jest również odmienność światów, jakie mamy przedstawione w tych serialach. Nie byłby to również pierwszy raz, kiedy to bracia Winchester znaleźli by się w zupełnie innej rzeczywistości (lub innym okresie czasu).

Jak wam podoba się pomysł takiego crossoverowego odcinka? Bylibyście zainteresowani czy raczej nie jesteście fanami tego pomysłu? 

źródło: screenrant

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu