David Mazouz o narodzeniu się Batmana w „Gotham”.

In Newsy serialowe

Batman zdecydowanie nadciąga do „Gotham„. Po kluczowej scenie pod koniec 3 sezonu wiemy już, że Bruce Wayne sięga po swoje przeznaczenie. Nie ma jeszcze swojej charakterystycznej peleryny ani maski, na to musimy jeszcze trochę poczekać. Sezon 4. będzie kontynuował tę historię, a sam Bruce będzie rozwijał swoją nową tożsamość skupiając się na nocnych życiu obrońcy Gotham.

David Mazouz, wcielający się w postać Bruce’a wyraźniej czekał z niecierpliwością, aż fabuła potwierdzi narodziny Batmana, a jego tożsamość będzie ogromnym elementem sezonu 4.

Oto co aktor powiedział w wywiadzie dla Comicbook:

„Bruce rzeczywiście zamienia się w >>strażnika miasta<< i przyjmuje wszystkie elementy, które są z tym powiązane. Niezależnie od tego, czy będzie to zupełnie inny wizerunek czy osoba publiczna, to zdecydowanie będzie najważniejsza część podróży Bruce’a tego roku. Batman nadchodzi. Absolutnie.”

Scenarzyści serialu mówili wcześniej, że produkcja zakończy się, kiedy Batman wreszcie założy swój strój. Mazuoz wspomniał również, że początkowo martwił się, że historia tego bohatera, może zostać odrobinę stłumiona, jeśli twórcy będą wstrzymywać odkrywanie jego przeznaczenia.

„Kolejną rzeczą o jaką się martwiłem było to, że w momencie gdy dotrzemy do sezonu 4, scenarzyści przyjdą i powiedzą: >>Wiesz, myślę, że to trochę za dużo i odrobinę za szybko. Wracamy do punktu wyjścia.<<Stało się zupełnie odwrotnie. Tok wydarzeń zmierza w dobrym kierunku. Powiedziałbym nawet, że przyspiesza w tym kierunku. Tego już nie da się powstrzymać.”

Po tych słowach, możemy sądzić, że 4. sezon  będzie znacznie cięższy dla Batmana niż początkowo sądzono. Chociaż nie mamy pewności, czy powstanie kolejny, 5. sezon, jest to całkowicie możliwe, ponieważ najwyraźniej bohater został wprowadzony znacznie wcześniej niż się tego spodziewano.

O nowych informacjach dotyczących 4. sezonu „Gotham” będziemy pisać na bieżąco.

Źródło: screenrant.com, comicbook.com

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu