Ellen Page obsadzona w komiksowej adaptacji Netflixa „The Umbrella Academy.”

In Newsy filmowe

Ellen Page przygotowuje się do zagrania roli w nowej produkcji Netflixa pod tytułem „The Umbrella Academy.” Adaptacja ta będzie oparta na graficznej powieści Gerarda Way, zilustrowanej przez Gabriela Bá. Seria skupi się na losach członków superbohaterskiej rodziny, znanych jako Umbrella Academy. Luter, Diego, Allison, Vanya, Numer Pięć oraz Klaus będą współpracować nad wyjaśnieniem tajemniczej śmierci ich ojca, zmagając się tym samym ze swoimi całkiem różnymi osobowościami i supermocami.

Page wcieli się postać Vanyii, czarnej owcy w rodzinie – jako jedyna nie posiada nadprzyrodzonych zdolności. Jest opisywana jako łagodna i niepewna, co sprawia, że ciężko jest jej odnaleźć swoje miejsce w świecie. Ma jednak ogromną miłość do muzyki, co sprawiło, że jest również znana jako „The White Violin”.

Aktorka znana jest między innymi ze swojej roli w komedii „Juno„, gdzie zagrała ciężarną uczennicę, która chciała oddać dziecko do adopcji. Po dobrym przyjęciu jej roli przez krytyków, Page dostała wiele głównych ról w filmach takich jak „Inception„, „X-Men: Days of Future Past” oraz „Flatliners.” Wyprodukowała oraz zagrała w nominowanym do Emmy dokumencie pod tytułem „Gaycation.” To produkacja, w której śledzimy losy Page i jej najlepszego przyjaciela, Ian’a Daniela eksplorujących razem kulturę LGBT na całym świecie. Niektóre z ich przygód obejmują podróż do Waszyngtonu podczas inauguracji prezydenta Trumpa, Orlando po strzelaninie w Pulse Nightclub, Japonii, Francji, Brazylii, południowych Stanach Zjednoczonych oraz na Jamajce.

Page może idealnie nadawać się do tej roli dzięki swoim cechom empatii potrzebnych do odegrania roli Vanyii. A samo „The Umbrella Academy” może okazać się kolejną świetną produkcją Netflixa. Widzowie będą mogli doświadczyć zupełnie innego spojrzenie na tę historię o superbohaterach.

Kiedy ogłoszono, że serwis ma w planach ten serial, Cindy Holland, wiceprezes Netflixa, powiedziała:

„To, co przyciągnęło nas do <<The Umbrella Academy>> to fakt, że historia jest całkowicie unikalna, wizualna i interesująco wystylizowana. To nie są zwykli superbohaterowie, a cała seria będzie obejmować ton jaki został utworzony w powieści – mroczny, ale zarazem pełen humoru, nadprzyrodzony, ale jednocześnie posiadający elementy realizmu. Cieszymy się, że będziemy mogli zobaczyć ten świat i wprowadzić niezapomnianych bohaterów do świata wszystkich członków Netflixa na całym świecie.”

Seria ta dołączy do ogromnej listy seriali Marvela: „Deredevila”, „Jessiki Jones”, „Luke’a Cage’a”, „Iron Fista” oraz „Punishera”. Dziesięcioodcinkowa premiera serialu planowana jest na 2018 rok.

Źródło: Deadline, Screenrant

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu