Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

In Newsy serialowe, Seriale

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy?

1. W siódmym sezonie ponownie wystąpią – Sarah Poulson i Evan Peters, znani z poprzednich odsłon antologii. Pojawią się również: Colton Haynes oraz Allison Pill. Najnowszą osobą w obsadzie będzie Lena Dunham, którą możecie kojarzyć z serialu „Girls”. Poinformował o tym Ryan Murphy na swoim Twitterze.

Tweet z profilu Ryana Murphy'ego

2. Siódmy sezon jest zatytułowany – „American Horror Story: Cult”. W sieci pojawił się już teaser, w którym nie brakuje klaunów.

3. Pierwszy odcinek „AHS: Cult” zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 5 września na stacji FX.

Do tej pory krążyła informacja o tym, że głównym wątkiem w nadchodzącym sezonie będą wybory prezydenckie w USA.  I prawdopodobnie tak będzie. Wszystko to w otoczce sekty klaunów, więc prawdopodobnie  otrzymamy nawiązania do „Freak Show”.  Mi osobiście ostatni sezon nie przypadł do gustu, jednak czekam z niecierpliwością na wrzesień. Jestem bardzo ciekawy co powstało w głowie Ryana Murphy’ego.

You may also read!

Seriale z motywem końca świata

Myśleliście kiedyś o tym, jak mógłby wyglądać koniec świata? Podejrzewam, że większość z was chociaż raz w swoim życiu

Read More...

Filmoholicy #1

Zapraszamy do nowego cyklu Zkina.pl! Nasi redaktorzy: Marcin i Kuba ruszają z podcastem pt. „Filmoholicy”. Będą dyskutować o flmach,

Read More...

5 seriali, które anulowano za wcześnie

Kiedy zaczynamy oglądać serial, który nam się podoba, żyjemy z nadzieją, że po jednym dobrym sezonie możemy spodziewać się

Read More...

Mobile Sliding Menu