George R.R. Martin: Wichry Zimy „Będą w tym roku”.

In Filmy, Newsy filmowe

Fani „Gry o Tron” wiedzą, że serial powróci latem 2017 roku na HBO, jedynie z siedmioma odcinkami. Ludzie, którzy czekają na kolejny tom serii książek, którymi inspirowany jest produkcja mają bardzo mało informacji, o tym kiedy dostaną to czego pragną.

Saga „Pieśni lodu i ognia” stała się niemal epicka, zawierając w sobie tak wiele wątków we wszystkich częściach. Czy to możliwe, że ci ludzie, którzy umierają z niecierpliwości, by dowiedzieć się co zdarzy się dalej w świecie wykreowanym przez George’a R.R. Martina w końcu ujrzą światełko w tunelu?

Według samego pisarza, wszystko dzieje się zgodnie z jego planem, jeśli chodzi o szóstą część: „Wichry Zimy„. Martin napisał ogłoszenie na swoim blogu na temat postępów, przedłużającego się procesu pisania, mówiąc, że książka ukaże się w 2017. Jeśli jednak mamy być szczerzy, należy to przyjąć z przymrużeniem oka. Oto co powiedział:

„Jeszcze nie skończyłem, ale zrobiłem postępy. Myślę, że pojawi się w tym roku. Ale, hej, tak samo myślałem w tamtym roku”.

Okładka Wichrów Zimy.

Minęło już prawie sześć lat od czasu wydania ostatniej części serii „Taniec ze Smokami„. Teraz serial od HBO został skierowany na wydarzenia w powieści, a nawet na fakty ze zbliżającej się kolejnej książki, która jest prawie gotowa, aby zakończyć swoją historię. Martin ma do wydania jeszcze dwie książki, „Wichry Zimy” oraz „Sen o wiośnie” i jeśli jego zdolność do szybkiego pisania się nie rozwinie, nie zakończy swojej własnej serii jeszcze przez wiele lat.

Nie będziemy zdziwieni, jeśli czytelnicy przeczytają ten „news” z przymrużeniem oka. Dopóki nie mają książki w ręce, wielu fanów mówi sobie po prostu „poczekamy, zobaczymy„.  W międzyczasie mogą usiąść i cieszyć się spekulacjami na temat spinoff-u, prequeli, a nawet napić się wina z Gry o Tron, jeśli tylko będą chcieli.

Dla wielu ludzi, którzy czytali sagę, historia może nie być już tak klimatyczna, ponieważ wiele zostało już powiedziane za pośrednictwem serialu. Oczywiście wielu oddanych fanów książek, którzy nie dbają o to co pokazuje serial aż tak, będą chcieli wiedzieć jak Martin zamierza zakończyć sagę. A jedno jest pewne. Martin zamierza zakończyć, to co zaczął wiele lat temu, kiedy jednak ją zakończy możemy tylko zgadywać.

„Gra o Tron” z 7. sezonem wróci latem 2017 roku na HBO.

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu