Gra o Tron: Co będzie dalej z Sansą Stark?

In Newsy serialowe

Aktorka Sophie Turner rozważała ostatnio o losach Sansy Stark w siódmym sezonie „Gry o Tron„. Po ostatniej odsłonie serialu fani dostali sporo atrakcji: Cercei Lannister (Lena Headey) zostaje Królową Siedmiu Królestw, Jon Snow (Kit Harington) zostaje koronowany na Króla Północy, a Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) płynie do Westeros wraz ze swoimi nowymi sojusznikami i jej wiernymi smokami.

Jedną z postaci, która wywołała spore zainteresowanie w widzach, to Sansa Stark. Przeszła ona diametralną przemianę ze słodkiej i naiwnej dziewczynki do potężnego gracza w walce o tron. W zeszłym sezonie w przedostatnim odcinku „Battle of the Bastards”, Sansa uratowała Północ, wykorzystując pomoc Rycerzy z Doliny, którzy pomogli Jonowi w walce z Ramsay’em Boltonem (Iwanem Rheonem), a później zemściła się nad znieważającym ją mężem, karmiąc nim jego własne psy.

W wywiadzie dla „Time”, Sophie Turner powiedziała trochę o losach swojej postaci w nadchodzącym sezonie: 

„Zastanawiam się, czy to w ogóle możliwe aby w takim świecie, będąc otoczoną takimi ludźmi, [Sansa] mogłaby nie zostać zraniona. Uczyła się wszystkiego od tych ludzi, a odkąd skończyła 13 lat nie była ze swoją rodziną. Musi robić wszystko dla samej siebie, i przez ten okres pięciu lat, gdy jest z dala od rodziny, była wystawiona na okrutny świat zdrady i zemsty. Zastanawiam się, czy ona odrobinę się nie załamała. Spędziła tak wiele czasu próbując przetrwać, aby zobaczyć swoją rodzinę ponownie – i była to jedyna rzecz, która trzymała ją przy życiu, motywując do działania, kiedy było tak wiele opcji do zrezygnowania. Więc myślę, że może się ona trochę zmienić, ale pod koniec dnia jej serce wciąż pozostaje dobre. Radzi sobie ze swoimi problemami, jej wrogowie są również zupełnie inni niż wtedy gdy miała tylko 13 lat.”

Dobrze jest wiedzieć, że Sansa nie zamieni się w kolejnego Ramsaya w najbliższym czasie, mimo to jej postać najprawdopodobniej spotka się jeszcze z wieloma trudnościami i poważnymi decyzjami w nowym sezonie, z Littlefingerem (Aidan Gillen) wiecznie uczepionym jej boku. Wiemy również, że Sansa będzie miała do czynienia z zazdrością ze strony jej przyrodniego brata Jona, ale mamy nadzieję, że to napięcie zostanie rozwiązane zanim wybuchnie wojna z Białymi Wędrowcami.

,,Gra o Tron” z nowym sezonem powróci na HBO już 16 lipca 🙂

źródło: screenrant.com

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu