Gra o Tron: Sophie Turner opowiada o postaci Sansy w 7 sezonie

In Newsy serialowe, Seriale
Sophie Turner jako Sansa Stark - Gra o Tron - Sezon 6 - HBO
Sophie Turner jako Sansa Stark – Gra o Tron – Sezon 6 – HBO

[Mogą pojawić się SPOJLERY, jeśli ich nie lubisz, wróć gdy będziesz na bieżąco.]

Sophie Turner opisuje Sansę Stark jako postać, która przeszła wiele zmian, jednak największy rozwój fabularny otrzymała dopiero w sezonie 6. Nie tylko dlatego, że wreszcie dostała szansę, aby zemścić się na Ramsey’u Boltonie (wykorzystując jego „lojalne”, lecz wygłodniałe psy, które zrobiły wszystko za nią), ale odzyskała też swój dom w Winterfell. Nie były to dla niej jednak same radosne chwile,gdyż pod koniec sezonu pojawił się pewien konflikt między nią, a Jonem Snowem, głównie stworzony przez Petyra Bealisha.

Sansa Stark (Sophie Turner) i Petyr Baelish/Littlefinger (Aiden Gillen) - Gra o Tron - Sezon 6 - HBO
Sansa Stark (Sophie Turner) i Petyr Baelish/Littlefinger (Aiden Gillen) – Gra o Tron – Sezon 6 – HBO

Fani zastanawiają się, co przyszłe odcinki Gry o Tron zaproponuje Sansie i czy da sobie radę z nową władzą? Dzięki ostatniemu wywiadowi z aktorką, fani dostaną wreszcie pierwsze spojrzenie na poczynania tej bohaterki w nadchodzącym 7. sezonie.

Turner dla EW ujawniła, że Sansa dobrze dopasowuje się do posiadania większej władzy, a może nawet zbyt dobrze. Potwierdziła, że dziewczyna będzie bardzo niepewna, z uwagi na potencjalne zagrożenie związane z jej nową pozycją.

Czy powiedziała coś o Jonie, Baelishu czy o nowych zagrożeniach? Ujawniła, że jest podekscytowana tym, że wielu głównych bohaterów będzie można zobaczyć ponownie. O postępie swojej postaci powiedziała:

„Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że ona to wszystko kontroluje. I to jej naprawdę pasuje. Jednocześnie jest coraz bardziej niebezpieczna, ponieważ istnieje zagrożenie dla władzy, którą trzyma w swoich rękach.”

Przejmowanie władzy z pewnością nie jest czymś nowym w Grze o Tron. Dwie postacie już wcześniej zginęły z tego powodu,a był to Robb Stark i Joffrey Baratheon. Oboje pożegnali się z serialem stosunkowo szybko, co nie wróży dobrze Sansie.

Walka o władzę nie będzie toczy się tylko między ludźmi. Prawdziwy wróg jest już coraz bliżej, a mowa oczywiście o Białych Wędrowcach. Wcześniej żyli w cieniu, czekając na idealny moment, aby ominąć Mur powstrzymujący ich przed wtargnięciem i trzymających jak w pułapce. Jest to oczywiście tylko kwestia czasu, zanim przebiją się i zaczną siać spustoszenie w Westeros.

Gra o Tron powraca z 7 sezonem na HBO latem 2017 roku.

Źródło: EW

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu