Gwiazda „Deadpool” Ryan Reynolds wspomina Georga Michaela

In Filmy, Ludzie

Wstając dziś rano nie spodziewałam się, że zacznę dzień od tak smutnych wieści. Niestety rok 2016 nie należy do najlepszych, zabierając nam nie tylko wybitnych aktorów, reżyserów, ale również gwiazdy muzyki. Brytyjski piosenkarz George Michael zmarł w nocy z powodu niewydolności serca. Wśród gwiazd oddających mu hołd, znalazł się gwiazdor „Deadpoola” – Ryan Reynolds.

Aktor oddał hołd na twitterze ikonie muzyki, pisząc: „George Michael był życzliwą i delikatną duszą”. Po tych słowach dodał #Wham. Hashtag ten jest nawiązaniem do piosenki, która była charakterystycznym elementem w niesamowicie udanym filmie „Deadpool”, w którym Reynolds zagrał główną, a zarazem tytułową rolę.

Nie wiadomo czy sequel Deadpoola odda hołd Michaelowi, to się okaże. Film nie ma jeszcze daty premiery, ale wiemy, że Ryan Reynolds został producentem wykonawczym.

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu