Gwiazda „Deadpool” Ryan Reynolds wspomina Georga Michaela

In Filmy, Ludzie

Wstając dziś rano nie spodziewałam się, że zacznę dzień od tak smutnych wieści. Niestety rok 2016 nie należy do najlepszych, zabierając nam nie tylko wybitnych aktorów, reżyserów, ale również gwiazdy muzyki. Brytyjski piosenkarz George Michael zmarł w nocy z powodu niewydolności serca. Wśród gwiazd oddających mu hołd, znalazł się gwiazdor „Deadpoola” – Ryan Reynolds.

Aktor oddał hołd na twitterze ikonie muzyki, pisząc: „George Michael był życzliwą i delikatną duszą”. Po tych słowach dodał #Wham. Hashtag ten jest nawiązaniem do piosenki, która była charakterystycznym elementem w niesamowicie udanym filmie „Deadpool”, w którym Reynolds zagrał główną, a zarazem tytułową rolę.

Nie wiadomo czy sequel Deadpoola odda hołd Michaelowi, to się okaże. Film nie ma jeszcze daty premiery, ale wiemy, że Ryan Reynolds został producentem wykonawczym.

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu