Gwiazda Gwiezdnych Wojen, Carrie Fisher zmarła w wieku 60 lat

In Filmy, Ludzie

Carrie Fisher, aktorka znana m.in z trylogii „Gwiezdne Wojny”, jako księżniczka Leia Organa kilka dni temu doznała ataku serca w samolocie, wracając z Londynu do Los Angeles, o czy pisaliśmy tutaj. Jej stan był jeszcze wczoraj stabilny, niestety przed chwilą świat obeszła smutna informacja, że celebrytka zmarła. Prasę poinformował rzecznik rodziny w imieniu córki aktorki.

„Z wielkim smutkiem informuję, że Billie Lourd potwierdza, iż jej kochana matka, Carrie Fisher zmarła dziś o godzinie 8:55 rano”. – powiedział rzecznik rodziny.

„Kochał ją cały świat i wszystkim nam będzie jej brakowało. Cała nasza rodzina dziękuje za wasze modlitwy”. – oznajmiła Billie Lourd.

Carrie wystąpiła w ponad 50 filmach, była także scenarzystką oraz pisarką. Odeszła w wieku 60 lat.

[AKTUALIZACJA 27.12.2016 21:50]

Harrison Ford złożył hołd aktorce, u której boku występował w serii „Gwiezdne Wojny”, jako Han Solo.

„Carrie była jedyna w swoim rodzaju, genialna, oryginalna. Była zabawna i nieustraszona. Dzielnie przeżyła swoje życie. Myślami jestem z jej rodziną i przyjaciółmi. Wszystkim nam będzie jej brakować”. – powiedział aktor dla portalu TheWrap.

Śmierć artystki skomentował także George Lucas, reżyser i scenarzysta „Gwiezdnych Wojen”.

„Byliśmy z Carrie przyjaciółmi od bardzo dawna. Była bystrą i utalentowaną aktorką oraz  scenarzystką. Miała barwną osobowość, którą wszyscy kochali. W „Gwiezdnych Wojnach” była naszą wspaniałą i potężną księżniczką. Zadziorną, rozsądną i pełną nadziei w roli, która była niesamowicie trudna. Moje serce, jak i modlitwy są teraz z jej rodziną, przyjaciółmi oraz fanami. Każdy będzie za nią tęsknił”.  – powiedział dla E! News.

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu