Gwiazda Gwiezdnych Wojen, Carrie Fisher zmarła w wieku 60 lat

In Filmy, Ludzie

Carrie Fisher, aktorka znana m.in z trylogii „Gwiezdne Wojny”, jako księżniczka Leia Organa kilka dni temu doznała ataku serca w samolocie, wracając z Londynu do Los Angeles, o czy pisaliśmy tutaj. Jej stan był jeszcze wczoraj stabilny, niestety przed chwilą świat obeszła smutna informacja, że celebrytka zmarła. Prasę poinformował rzecznik rodziny w imieniu córki aktorki.

„Z wielkim smutkiem informuję, że Billie Lourd potwierdza, iż jej kochana matka, Carrie Fisher zmarła dziś o godzinie 8:55 rano”. – powiedział rzecznik rodziny.

„Kochał ją cały świat i wszystkim nam będzie jej brakowało. Cała nasza rodzina dziękuje za wasze modlitwy”. – oznajmiła Billie Lourd.

Carrie wystąpiła w ponad 50 filmach, była także scenarzystką oraz pisarką. Odeszła w wieku 60 lat.

[AKTUALIZACJA 27.12.2016 21:50]

Harrison Ford złożył hołd aktorce, u której boku występował w serii „Gwiezdne Wojny”, jako Han Solo.

„Carrie była jedyna w swoim rodzaju, genialna, oryginalna. Była zabawna i nieustraszona. Dzielnie przeżyła swoje życie. Myślami jestem z jej rodziną i przyjaciółmi. Wszystkim nam będzie jej brakować”. – powiedział aktor dla portalu TheWrap.

Śmierć artystki skomentował także George Lucas, reżyser i scenarzysta „Gwiezdnych Wojen”.

„Byliśmy z Carrie przyjaciółmi od bardzo dawna. Była bystrą i utalentowaną aktorką oraz  scenarzystką. Miała barwną osobowość, którą wszyscy kochali. W „Gwiezdnych Wojnach” była naszą wspaniałą i potężną księżniczką. Zadziorną, rozsądną i pełną nadziei w roli, która była niesamowicie trudna. Moje serce, jak i modlitwy są teraz z jej rodziną, przyjaciółmi oraz fanami. Każdy będzie za nią tęsknił”.  – powiedział dla E! News.

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu