Gwiazda Gwiezdnych Wojen, Carrie Fisher zmarła w wieku 60 lat

In Filmy, Ludzie

Carrie Fisher, aktorka znana m.in z trylogii „Gwiezdne Wojny”, jako księżniczka Leia Organa kilka dni temu doznała ataku serca w samolocie, wracając z Londynu do Los Angeles, o czy pisaliśmy tutaj. Jej stan był jeszcze wczoraj stabilny, niestety przed chwilą świat obeszła smutna informacja, że celebrytka zmarła. Prasę poinformował rzecznik rodziny w imieniu córki aktorki.

„Z wielkim smutkiem informuję, że Billie Lourd potwierdza, iż jej kochana matka, Carrie Fisher zmarła dziś o godzinie 8:55 rano”. – powiedział rzecznik rodziny.

„Kochał ją cały świat i wszystkim nam będzie jej brakowało. Cała nasza rodzina dziękuje za wasze modlitwy”. – oznajmiła Billie Lourd.

Carrie wystąpiła w ponad 50 filmach, była także scenarzystką oraz pisarką. Odeszła w wieku 60 lat.

[AKTUALIZACJA 27.12.2016 21:50]

Harrison Ford złożył hołd aktorce, u której boku występował w serii „Gwiezdne Wojny”, jako Han Solo.

„Carrie była jedyna w swoim rodzaju, genialna, oryginalna. Była zabawna i nieustraszona. Dzielnie przeżyła swoje życie. Myślami jestem z jej rodziną i przyjaciółmi. Wszystkim nam będzie jej brakować”. – powiedział aktor dla portalu TheWrap.

Śmierć artystki skomentował także George Lucas, reżyser i scenarzysta „Gwiezdnych Wojen”.

„Byliśmy z Carrie przyjaciółmi od bardzo dawna. Była bystrą i utalentowaną aktorką oraz  scenarzystką. Miała barwną osobowość, którą wszyscy kochali. W „Gwiezdnych Wojnach” była naszą wspaniałą i potężną księżniczką. Zadziorną, rozsądną i pełną nadziei w roli, która była niesamowicie trudna. Moje serce, jak i modlitwy są teraz z jej rodziną, przyjaciółmi oraz fanami. Każdy będzie za nią tęsknił”.  – powiedział dla E! News.

You may also read!

Czas apokalipsy – recenzja 4. sezonu „The 100”

RECENZJA ZAWIERA SPOJLERY! „The 100” w 3. sezonie dostał zadyszki i nastąpił spadek formy poprzez wprowadzenie wątku sztucznej inteligencji

Read More...

The 100: Co wiemy o sezonie 5?

Artykuł może zawierać spoilery – jeśli nie widzieliście finałowego odcinka 4. sezonu, wróćcie tutaj po jego obejrzeniu. Co tu

Read More...

The Get Down skasowane.

Netflix kasuje serial Baza Luhrmanna po pierwszym sezonie. „The Get Down” to muzyczny dramat, którego akcja umiejscowiona była w

Read More...

Mobile Sliding Menu