Gwiazda „Twistera” – 61-letni Bill Paxton nie żyje

In Ludzie

Gwiazda takich filmów jak „Twister”, „Apollo 13”, czy „Titanic” – Bill Paxton zmarł w wieku 61 lat w wyniku powikłań po operacji. 

Jego rodzina wydała następujące oświadczenie:

Z przykrością informujemy, że Bill Paxton zmarł w wyniku powikłań po odbytej operacji. Kochający mąż i ojciec, zaczął karierę w Hollywood jako scenograf. Jego bujna filmowa kariera trwała ponad 40 lat. Odszedł jako człowiek pełen pasji do sztuki filmowej, która nie była obca jego bliskim. Ci, którzy dobrze go znali zapamiętają go jako osobę pełną ciepła i wiecznej energii.

photo: CBS, zdjęcie promujące serial „Training Day”

Pierwszą jego znacząca rolą był epizod w „Terminatorze” Jamesa Camerona. Potem Panowie spotkali się jeszcze przy „Prawdziwych kłamstwach” i „Obcym: Decydującym starciu” i „Titanicu”. Ma na swoim koncie prawie 80 ról, a ostatnim jego filmem będzie „Circle”, który ukaże się w kwietniu 2017 r.

Ostatnio zaczął grywać również w serialach. Bardzo dobry poziom aktorstwa zaprezentował w „Agentach T.A.R.C.Z.Y„, występując w pierwszy sezonie. Teraz możemy go oglądać w nowym produkcji: „Training Day”, który jest telewizyjną wersją filmu pod tym samym tytułem. 

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu