Gwiazda „Twistera” – 61-letni Bill Paxton nie żyje

In Ludzie

Gwiazda takich filmów jak „Twister”, „Apollo 13”, czy „Titanic” – Bill Paxton zmarł w wieku 61 lat w wyniku powikłań po operacji. 

Jego rodzina wydała następujące oświadczenie:

Z przykrością informujemy, że Bill Paxton zmarł w wyniku powikłań po odbytej operacji. Kochający mąż i ojciec, zaczął karierę w Hollywood jako scenograf. Jego bujna filmowa kariera trwała ponad 40 lat. Odszedł jako człowiek pełen pasji do sztuki filmowej, która nie była obca jego bliskim. Ci, którzy dobrze go znali zapamiętają go jako osobę pełną ciepła i wiecznej energii.

photo: CBS, zdjęcie promujące serial „Training Day”

Pierwszą jego znacząca rolą był epizod w „Terminatorze” Jamesa Camerona. Potem Panowie spotkali się jeszcze przy „Prawdziwych kłamstwach” i „Obcym: Decydującym starciu” i „Titanicu”. Ma na swoim koncie prawie 80 ról, a ostatnim jego filmem będzie „Circle”, który ukaże się w kwietniu 2017 r.

Ostatnio zaczął grywać również w serialach. Bardzo dobry poziom aktorstwa zaprezentował w „Agentach T.A.R.C.Z.Y„, występując w pierwszy sezonie. Teraz możemy go oglądać w nowym produkcji: „Training Day”, który jest telewizyjną wersją filmu pod tym samym tytułem. 

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu