Harley Quinn oficjalnie dołączy do Gotham w finale 3 sezonu!

In Newsy serialowe

Nie jest to żadną tajemnicą, że „Gotham” sporo różni się od swojego materiału źródłowego czyli komiksów. Chociaż Bruce Wayne jest jeszcze bardzo młody, to sporo postaci związanych z Batmanem zostało już ujawnionych w serialu. Producenci podnoszą jednak poprzeczkę.

W zeszłym roku producenci wykonawczy Ken Woodruff i John Stephens dyskutowali na temat planów związanych z wprowadzeniem postaci Harley Quinn. Zanim serial wrócił z drugą połową sezonu Stephens żartował, że pewna postać pojawi się jeszcze w finale. Teraz, zostało to oficjalnie potwierdzone, David Mazouz (Bruce Wayne) w wywiadzie dla Movie Pilot powiedział, że postać Harley pojawi się i widzowie powinni byli czujni.

Wiele osób uważa, że Harley Quinn zostanie przedstawiona jako znana nam już postać Barbary Kean, która w pewien sposób jest powiązana z Jerome/Jokerem.

Powiązań jest wiele: jej pobyt w Arkham Asylum oraz nazwa jej klubu „The Sirens” jest odniesieniem do serii komiksów Gotham City Sirens gdzie głównymi postaciami są Harley, Catwoman i Poison Ivy.

Chociaż w Gotham mamy już wiele ikonicznych postaci z serii Batmana na przykład Pingwin, Człowiek Zagadka, czy Hugo Strange, producenci nie potwierdzają ich tożsamości tak samo jak w przypadku Jokera. Dlatego wprowadzenie postaci Harley w tak jawny sposób mogłoby wskazywać na zmianę ich polityki.

Jak na razie nie wiadomo, czy Harley zostanie obsadzona jako całkowicie nowa postać, czy producenci postanowią wykreować ją z postaci Barbary. Na to musimy poczekać do przyszłego tygodnia co dla fanów będzie nie lada wyzwaniem.

Źródło: screenrant.com

You may also read!

Seriale z motywem końca świata

Myśleliście kiedyś o tym, jak mógłby wyglądać koniec świata? Podejrzewam, że większość z was chociaż raz w swoim życiu

Read More...

Filmoholicy #1

Zapraszamy do nowego cyklu Zkina.pl! Nasi redaktorzy: Marcin i Kuba ruszają z podcastem pt. „Filmoholicy”. Będą dyskutować o flmach,

Read More...

5 seriali, które anulowano za wcześnie

Kiedy zaczynamy oglądać serial, który nam się podoba, żyjemy z nadzieją, że po jednym dobrym sezonie możemy spodziewać się

Read More...
  • Barbara by się nadała 🙂

Mobile Sliding Menu