Jak Alan Rickman wydał swoje pieniądze z filmów o Harrym Potterze.

In Ludzie

Dziś, 14 stycznia mija rok od śmierci Alana Rickmana. Po długiej walce z rakiem, aktor zmarł w wieku 69 lat.

W swojej karierze Rickman miał mnóstwo niezapomnianych ról, ale najbardziej pamiętną rolą była rola Severusa Snape’a, we wszystkich ośmiu filmach o Harrym Potterze (2001-2011) – „Kamień Filozoficzny”, „Komnata Tajemnic”, „Wiezień Azkabanu”, „Czara Ognia”, „Zakon Feniksa”, „Książę Półkrwi”, oraz „Insygnia Śmierci część 1 i 2”.

Rola ta zapewniła mu stałą i ogromną wypłatę. Co zrobił aktor z ciężko zarobionymi pieniędzmi? Według Kate Winslet, która zagrała z Rickmanem w „Rozważna i romantyczna” (1995), a także „Odrobina Chaosu” (2015), wydał je na swoich przyjaciół.

Zawsze był bardzo poczciwy. Jeśli miałabym użyć jedno słowo, którym mogę opisać Ala, byłoby to słowo <dobry>. Był bardzo dobry„. Na pogrzebie Rickmana, Juliet Stevenson opowiadała o tym, jak podczas wspólnych wyjść na kolację nikt poza nim nie mógł płacić i nikt nawet nie próbował. Zawsze jakimś cudem miał telefon na wierzchu lub wyjmował kartę kredytową przed posiłkiem, więc żaden gość nie był w stanie nawet spojrzeć na rachunek. Po prostu mówił: [Mam dla ciebie dwa słowa: Harry Potter. ] Stał się znany z tego.

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu