Jak Alan Rickman wydał swoje pieniądze z filmów o Harrym Potterze.

In Ludzie

Dziś, 14 stycznia mija rok od śmierci Alana Rickmana. Po długiej walce z rakiem, aktor zmarł w wieku 69 lat.

W swojej karierze Rickman miał mnóstwo niezapomnianych ról, ale najbardziej pamiętną rolą była rola Severusa Snape’a, we wszystkich ośmiu filmach o Harrym Potterze (2001-2011) – „Kamień Filozoficzny”, „Komnata Tajemnic”, „Wiezień Azkabanu”, „Czara Ognia”, „Zakon Feniksa”, „Książę Półkrwi”, oraz „Insygnia Śmierci część 1 i 2”.

Rola ta zapewniła mu stałą i ogromną wypłatę. Co zrobił aktor z ciężko zarobionymi pieniędzmi? Według Kate Winslet, która zagrała z Rickmanem w „Rozważna i romantyczna” (1995), a także „Odrobina Chaosu” (2015), wydał je na swoich przyjaciół.

Zawsze był bardzo poczciwy. Jeśli miałabym użyć jedno słowo, którym mogę opisać Ala, byłoby to słowo <dobry>. Był bardzo dobry„. Na pogrzebie Rickmana, Juliet Stevenson opowiadała o tym, jak podczas wspólnych wyjść na kolację nikt poza nim nie mógł płacić i nikt nawet nie próbował. Zawsze jakimś cudem miał telefon na wierzchu lub wyjmował kartę kredytową przed posiłkiem, więc żaden gość nie był w stanie nawet spojrzeć na rachunek. Po prostu mówił: [Mam dla ciebie dwa słowa: Harry Potter. ] Stał się znany z tego.

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu