Kogo zagra Holland Roden w nowym serialu „Lore”?

In Newsy serialowe

W nadchodzącej adaptacji o tytule „Lore” zobaczymy Holland Roden w roli głównej. Seria dołączy do tytułów takich jak „Bosch”, „The Man in the High Castle” czy „Sneaky Pete”. „Lore” będzie pierwszą próbą stworzenia przez amazon serii antologicznych horrorów takich jak American Horror Story od FX.

Roden najbardziej znana jest z roli Lydii Martin w serialu „Teen Wolf” od stacji MTV. Grała również w serialach  „Grey’s Anatomy”, „Criminal Minds”, „Community” i zobaczymy ją również w trzecim sezonie oryginalnej serii stacji Syfy o tytule „Channel Zero”.

Zgodnie z informacjami od Deadline, Roden zagra Bridget Cleary, żonę Michaela Cleary’ego, w którego wcieli się Cathal Pendred. Żyjąca w 1895 roku kobieta mieszka ze swoim mężem, irlandzkim robotnikiem. Bridget jest krawcową oraz sprzedawczynią jajek, dobrze odnajduje się w sytuacji ekonomicznej dzięki sukcesowi wynalazku maszyny do szycia oraz istnieniu wagonów – chłodni. Jej sukcesy finansowe doprowadzają do częstych sprzeczek z mężem, który zaczyna podejrzewać, iż kobieta jest dzieckiem wróżki.

Holland Roden jako Bridget Cleary w nowym serialu Lore od Amazon.

 

Cathal Pendred jako Michael Cleary w nowym serialu Lore od Amazon.

Podcast Lore, na którym opiera się serial, to wielokrotnie nagradzany i uznawany przez krytyków podcast stworzony w 2015 roku przez Aaron’a Mahnke, który analizuje wydarzenia historyczne i odkrywa ciemną stronę ludzkiej natury. Seria opisywana jest jako „ogniskowe opowiadanie”, ponieważ próbuje wywołać uczucie społecznego opowiadania, któremu towarzyszy straszna historia i opowieść owiana grozą, opowiadana nocą przy ognisku.

Podcast analizuje wszystko od rozprzestrzenienia się wampiryzmu, poprzez sławnego mordercę H.H. Holmesa, aż po pochodzenie zombie, oparte wyłącznie na wydarzeniach historycznych i opowieściach folklorystycznych. Mahnke spędzał około 20 godzin tygodniowo na swoich badaniach związanych z tym podcastem. Dostał on również nagrodę Najlepszego Podcastu Historycznego w roku 2016, wręczoną przez Akademię Podcastów.

Produkcją adaptacji od Amazon zajmuje się Aaron Mahnke, Gale Anne Hurd, Ben Silverman, Howard T. Owens, oraz Brett – Patrick Jenkins. Odcinek, w którym pojawi się Holland został napisany przez David’a Chiu i Patrick’a Wall’a, reżyserią zajął się Tomas J.

Serial ma mieć swoją premierę jeszcze w 2017 roku.

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu