Legion: Rozdział 5 – Czy główny czarny charakter został wreszcie ujawniony?

Dlaczego jest tak wiele piosenek o tęczy? Chociaż Dan Stevens był bardzo przekonujący grając na banjo i śpiewając piosenkę, która stała się popularna dzięki Kermitowi z Muppetów, według nas pytanie, które powinno zostać zadane to: „Dlaczego tak wiele seriali utożsamia chorobę psychiczną z super mocami?” Główne pytanie fanów Legionu nadal jest takie samo: Czy David Haller cierpi na schizofrenię? Główny bohater, na początku, w miarę możliwości znosił przedłużającą się walkę z chorobą, ale im bliżej był z Syd i Melanie, oraz ludźmi z Summerland, stało się jasne, że David przechodzi przez coś zupełnie innego. Z odcinka na odcinek z Davidem było coraz gorzej. Jego dolegliwości stawały się coraz bardziej nie z tego świata.

W odcinku 5 wiele rzeczy się wyjaśniło. David nie jest schizofrenikiem, jednak jego umysłem włada dość potężny pasożyt. Jest inną świadomością w umyśle David’a, przez fanów nazywany Diabłem z żółtymi oczami. Podczas wizji chłopaka, pasożyt zawsze był gdzieś w okolicy, od samego początku, kwestionując zdrowie psychiczne Davida i utrzymując jego umysł w niespokojnym stanie. Kolejnym elementem jego zaburzeń jest pojawianie się w jego wizjach Lenny, albo rozgniewanego chłopca z opowieści, którą czytali mu przed snem rodzice.
Dziwny i potężny umysł Davida był dobrodziejstwem dla całej serii pod względem wizualnej estetyki i rozkwitającej fabuły, pozwalając zobaczyć nam wszystko od sceny Bollywoodzkiego tańca, do wędrówki w kostce lodu.

Legion – Odcinek 5 – Sezon 1 – Aubrey Plaza jako Lenny

W tym odcinku widzimy to, że wszystkie „złe” postacie pokazane nam, czyli: Lenny, Diabeł z żółtymi oczami, chłopiec z opowieści, a nawet pies King to jeden zły pasożyt żerujący na Davidzie. To on przejął ciało i umysł chłopaka i usunął ze swojej drogi cały Dywizjon Trzeci.

Odcinek skupił się też znacznie bardziej na związku Davida i Syd,gdy po stworzeniu pokoju przy plaży para mogła wreszcie się dotykać bez konsekwencji śmierci i cierpienia. Iluzja również była dużym motywem tego odcinka.

Dla mnie jak na razie Legion jest po prostu serialem „rozwalającym mózg”, potrafi pochłonąć i w wielu momentach sama nie jestem pewna co jest prawdziwe a co nie.

zkina.pl
17
 Zdjęcia
19
 ludzie
23
 Następujący
Pierwszy oficjalny plakat promujący 7 sezon Oficjalny plakat do 4 sezonu Co myślicie o powrocie Constantine jako animacji? 
#constantine #animation #tvshow #tvseries #dc #thecwNowy plakat z filmu Planujecie oglądać? :)
Premiera filmu: 3 marca 2017
#logan #poster #movies #movie #film #2017 #wolverine #xman #marchZnana i kochana przez wielu seria Szybcy i Wściekli powraca z kolejną ósmą, już częścią. Zwiastun i krótki opis możecie znaleźć na naszej stronie zkina.pl, a powyżej prezentujemy wam pierwszy oficjalny plakat.
#fastandfurious #thefateofthefurios #szybcyiwściekli #familynomore  #movie #movies #plakat #posterNowy serial od Netflixa The OA zadebiutuje już w piątek, 16 grudnia. Zdecydowanie polecamy ten serial :)
#theoa #netflixpolska #netflix #tvseries #new #serialRogue One; Łotr 1, wejdzie do kin już 15 grudnia 2016 roku. Jest tu ktoś kto też nie może się już doczekać?
#rogueone#łotr1#madsmikkelsen#poster#plakat#movieposter#plakatfilmowy#premiere#film#soon#sciencefiction#starwarsstory#scifiNowy plakat filmu Auta 3. Film wejdzie do kin latem 2017 roku.

#film#movie#poster#auta3#cinema#theater#plakat#movieposter#plakat#plakatfilmowy#cars3#premiere#animation#animacja#summer2017