„Liga Sprawiedliwych”: Batman i Superman będą walczyć o przywództwo.

In DC Comics, Filmy, Newsy filmowe

SPOJLERY DOTYCZĄCE FILMU „BATMAN V SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI”

W tym roku dostaliśmy już jeden film, w którym Batman i Superman walczą ze sobą, a dokładniej „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Jednym z zarzutów wobec niego było to, że oboje bohaterowie motywują do walki, jednocześnie rywalizując między sobą i nie zostało to odpowiednio pokazane. Niemniej jednak, ma to sens, że oboje nacierają na siebie nawzajem. Człowiek ze stali który często jest radosny, swobodnie okazuje akty bohaterstwa, co jest dalekie od humorzastego, oraz zdyscyplinowanego do walki z przestępczością Batmana. W przypadku tak skrajnych przeciwieństw, to nic dziwnego, że w „Lidze Sprawiedliwych” dojdzie między nimi do nieporozumień.

Po rzekomej śmierci Supermana pod koniec „BvS”, Batman i Wonder Woman zaczynają rekrutację superbohaterów, którzy wszyscy razem będą walczyć ze złoczyńcą Steppenwolf. Zwiastun z Comic – Con pokazuje ciężko pracującego Batmana, pojawia się Aquaman, The Flash i Cyborg.

Total Film rozmawiało z Henrym Cavillem o cudownym przebudzeniu w Lidze Sprawiedliwych i nie brzmi to tak jakby Superman i Batman mieli pozbyć się różnic między sobą.

„Jest wiele argumentów za i przeciw temu, który z nich powinien zostać liderem.” powiedział Cavill.

Liga Sprawiedliwych – 2017

Niezależnie od tego, czy ten konflikt jest tylko przekomażaniem się, czy jest śmiertelnie poważny, jak większość rzeczy w tym uniwersum wciąż jest niepewne. Biorąc pod uwagę wszystkie kłopoty z jakim będą musieli zmagać się Batman i Wonder Women, by zebrać zespół, to oni powinni być w pierwszej kolejności brani jako liderzy. Wydaje się to dość aroganckie żartować, że Superman mógłby przejąć tę organizację. On przybędzie modnie spóźniony. Możliwe, że Superman nie będzie nawet zdolny do bycia przywódcą.

Oczywiście, jest to sprawa, którą można poddać dyskusji. Wonder Woman jest jedyną w Lidze Sprawiedliwych, posiadającą  prawdziwe doświadczenie w przywództwie. Ponadto, bazując na wydarzeniach z „BvS”, ma ona znacznie bardziej wyrównany temperament niż którykolwiek z mężczyzn. 

Jeśli chcecie być na bieżąco informowani na temat nowości z filmów DC, śledźcie naszą stronę 🙂 Zostawiajcie też komentarze na jaki film z tego uniwersum najbardziej wyczekujecie.

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu