Lily Collins w nowym filmie od Netflixa „To The Bone”.

In Newsy filmowe

Netflix ponownie porusza poważną tematykę. Po entuzjastycznym przyjęciu „13 Reasons Why” , „To The Bone” może również okazać się hitem. 

Bohaterką nowego filmu Netflixa jest zmagająca się z anoreksją Ellen (Lily Collins). Zostaje ona wysłana do placówki, w której ma otrzymać odpowiednią pomoc. Przydzielony jej lekarz okazuje się dość nietypowym człowiekiem, stosującym niekonwencjonalne metody leczenia (w tej roli Keanu Reeves). Ellen będzie musiała stawić czoła swojej chorobie i zaakceptować samą siebie. Premiera filmu już 14 lipca.

Reżyserią i scenariuszem filmu zajęła się Marti Noxon, a na ekranie poza Lily Collins oraz Keanu Reeves’em zobaczymy również Liane Liberato i Lili Tylor.

 

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu