Lucy Hale przechodzi do stacji The CW!

In Ludzie

Wraz ze zbliżającym się końcem serialu „Pretty Little Liars„, Lucy Hale rusza dalej w swojej serialowej przygodzie.

Aktorka ogłosiła, że pojawi się w nowym serialu, pierwszym po jej długiej karierze w „Pretty Little Liars”, z którym jeszcze przez długi czas będzie kojarzona. We wtorek (31 stycznia) ogłoszono, że Hale została obsadzona w głównej roli w produkcji „Life Sentence„, od stacji The CW.

Serial ma być komedio-dramatem, opowiadającym historię młodej kobiety (Lucy Hale), która decyduje się żyć pełnią życia, po tym gdy dowiaduje się, że wykryto u niej nieuleczalnego raka. Jednak później, okazuje się, że tak naprawdę wcale nie umiera. Postać Hale będzie musiała zmierzyć się ze wszystkimi decyzjami jakie podjęła, kiedy sądziła, że umiera.

Hale napisała na Twitterze, że jest wdzięczna za nowe ryzyko i możliwości, to samo napisała na swoim Instagramie dodając „Nowy rozdział, nowe przygody”.

Zanim będziemy mogli zobaczyć ją w nowej roli w serialu „Life Sentence”, wiosną pojawi się w 10 finałowych odcinkach serialu „Pretty Little Liars”, które na Freeform zadebiutują już 18 kwietnia.

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu