Lucy Hale przechodzi do stacji The CW!

In Ludzie

Wraz ze zbliżającym się końcem serialu „Pretty Little Liars„, Lucy Hale rusza dalej w swojej serialowej przygodzie.

Aktorka ogłosiła, że pojawi się w nowym serialu, pierwszym po jej długiej karierze w „Pretty Little Liars”, z którym jeszcze przez długi czas będzie kojarzona. We wtorek (31 stycznia) ogłoszono, że Hale została obsadzona w głównej roli w produkcji „Life Sentence„, od stacji The CW.

Serial ma być komedio-dramatem, opowiadającym historię młodej kobiety (Lucy Hale), która decyduje się żyć pełnią życia, po tym gdy dowiaduje się, że wykryto u niej nieuleczalnego raka. Jednak później, okazuje się, że tak naprawdę wcale nie umiera. Postać Hale będzie musiała zmierzyć się ze wszystkimi decyzjami jakie podjęła, kiedy sądziła, że umiera.

Hale napisała na Twitterze, że jest wdzięczna za nowe ryzyko i możliwości, to samo napisała na swoim Instagramie dodając „Nowy rozdział, nowe przygody”.

Zanim będziemy mogli zobaczyć ją w nowej roli w serialu „Life Sentence”, wiosną pojawi się w 10 finałowych odcinkach serialu „Pretty Little Liars”, które na Freeform zadebiutują już 18 kwietnia.

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu