Mon-El zawita ponownie do Supergirl!

In Newsy serialowe

Po wysłaniu w kosmos w dość emocjonującym finale 2 sezonu, nieobecność Mon-Ela była bardzo odczuwalna. Kara próbowała poradzić sobie z utratą swojego chłopaka i opanować chaos panujący w jej życiu. I nawet teraz, kiedy wszyscy cieszymy się z nadchodzącego spotkania dwójki zakochanych, fani powinni wiedzieć najlepiej, że ich szczęście nie potrwa długo. Zawsze musi być jakiś haczyk, ponieważ to co piękne nie może być prawdziwe.

Wprawdzie Kara i Mon-El na samym początku nie bardzo przepadali za sobą, ale po pewnym czasie ich znajomość przeobraziła się w  przyjaźń, a następnie w romantyczną relację. Niestety okrutne okoliczności doprowadziły do ich rozdzielenia. W 3. sezonie, nieobecność księcia Daxamitów ciąży na ramionach Kary, która zaczęła kwestionować swoją prawdziwą tożsamość. Powrót Mon-Ela na Ziemię, mógłby ponownie napełnić ją nadzieją.

Zwiastun kolejnego odcinka Supergirl pod tytułem „Obudź się” ukazuje widzom spotkanie Kary i jej ukochanego. Oboje mają szansę na zobaczenie się na tajemniczym statku, który utknął pod powierzchnią National City. Niestety wygląd na to, że po początkowym przypływie szczęścia z powrotu miłości jej życia, Kara będzie miała wyraźny problem z zaufaniem, a sam Mon-El zmienił się od ostatniego spotkania. 

Co działo się z Karą wiemy doskonale, ale co działo się z Mon-El’em odkąd zniknął z naszych oczu, tego nie wie nikt.  A przynajmniej nie wiemy tego na tę chwilę. Być może jego zachowanie będzie miało jakiś związek z wprowadzeniem Legionu Super-Bohaterów oraz pojawieniem się Saturn Girl (Amy Jackson) i Brainiac 5 (Jesse Rath), którzy będą pomagać Supergirl w walce z Reign (Odette Annable). 

Powrót Mon-El’a to coś na co zdecydowanie czekamy i jesteśmy ciekawi jak potoczą się jego losy i Kary. Jesteście zadowoleni z powrotu Mon-El’a czy nie jesteście raczej fanami tego związku?

Źródło: The CW, screenrant

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu