Norman Reedus o tym jak Daryl mógłby odejść z The Walking Dead.

In Newsy serialowe

W wywiadzie dla Cnet, Norman Reedus ujawnił ostatnio jakie według niego byłoby idealne odejście Daryla Dixona z serialu „The Walking Dead.” Od początków serii postać Daryla uważana jest za „prawą rękę” Ricka Grimesem (Andrew Lincoln), a nawet stawiany jest na równi obok niego jako główny bohater. Jest ulubieńcem wielu fanów, którzy tak bardzo go polubili, że czasem żartują, mówiąc, że jeśli ta postać umrze w serialu to dojdzie do zamieszek.

Ciekawym faktem jest to, że w przeciwieństwie do niemal wszystkich postaci, których śmierć pokazana jest w pewnym momencie komiksów, na których opiera się serial (np. śmierć Glenna Rhee), Daryl jest oryginalną postacią, która została stworzona wyłącznie na potrzeby produkcji. Jeśli Daryl kiedykolwiek miałby umrzeć, to nie możemy tego nawet przewidzieć, aktor jednak ma pomysł na to jak mogłoby to wyglądać.

„Myślę, że byłoby to odejście przy zachodzie słońca. Wchodzę na wzgórze, a mały wilczy szczeniak wychodzi z lasu i podąża za mną. Ludzie pewnie pytaliby – Co się z nim stało?”

Zakończenie tego typu, mogłoby nie być dobrze zaakceptowane przez widownie, biorąc pod uwagę to jak bardzo popularną postacią wśród fanów jest Daryl, jego pomysł o odejściu w stronę zachodzącego słońca, mógłby być interesujący dla całego serialu.

Tego typu odejście dostała już jedna z postaci: Carol Peletier (Melissa McBride), w 4. sezonie  odłączyła się od grupy po zamordowaniu dwóch osób, jednak później wróciła i uratowała Ricka oraz resztę grupy w premierze 5. sezonu.

Jeśli jednak Daryl odszedłby w stronę zachodu słońca (lub odjechał na motorze), podczas finału całego serialu, kiedy wszystko zostałoby już powiedziane, mogłoby to być coś co fani by zaakceptowali. Byłoby to satysfakcjonujące zakończenie dla postaci, która walczyła długo i ciężko, przetrwała chroniąc tych, których kocha i o nich dba. Jednak aby zobaczyć jaki los czeka Daryla, musimy jeszcze trochę poczekać.

The Walking Dead z sezonem 8 wróci 22 października na AMC.

Źródło: screenrant.com

You may also read!

Seriale z motywem końca świata

Myśleliście kiedyś o tym, jak mógłby wyglądać koniec świata? Podejrzewam, że większość z was chociaż raz w swoim życiu

Read More...

Filmoholicy #1

Zapraszamy do nowego cyklu Zkina.pl! Nasi redaktorzy: Marcin i Kuba ruszają z podcastem pt. „Filmoholicy”. Będą dyskutować o flmach,

Read More...

5 seriali, które anulowano za wcześnie

Kiedy zaczynamy oglądać serial, który nam się podoba, żyjemy z nadzieją, że po jednym dobrym sezonie możemy spodziewać się

Read More...

Mobile Sliding Menu