Nowe informacje z planu „Jurassic World: Fallen Kingdom”.

In Newsy filmowe

Chris Pratt i Bryce Dallas Howard byli widziani ostatnio czołgając się przy oceanie, co może oznaczać wielką obietnicę podwodnej sceny akcji, której przedsmak można było zobaczyć na zdjęciach, które wyciekły z planu „Jurassic World: Fallen Kingdom. Niedawno został oficjalnie ogłoszony tytuł nadchodzącej części, a kręcenie scen na Hawajach miało swój finał po dwóch miesiącach filmowania.

Co do samego filmu, wiemy niewiele, jednak możemy się spodziewać, że na wydarzeniu jakim jest Comic Con w San Diego zostanie pokazany pierwszy trailer.

Na zdjęciach zamieszczonych na stronie Just Jared widzimy Chrisa i Bryce, którzy czołgają się po plaży, wyglądają również jakby byli w środku ciężkiej sceny akcji. Inne zdjęcia pokazują jak oboje leżą na plecach, wyraźnie wyczerpani.

Biorąc pod uwagę to, że Pratt i Howard nagrywają sceny na plaży jest jasnym dowodem na to, że film będzie zawierał akcję z okrętami podwodnymi oraz dinozaurami, informacja ta wyciekła podczas wywiadu z jednym z członków obsady. Po zdjęciach możemy jedynie wnioskować, że oboje bohaterów dotrze wyczerpanych na plażę, po ucieczce od jakiegoś zagrożenia z oceanu.

Wśród innych niejasnych ciekawostek dotyczących filmu, jest obietnica Chrisa Pratta, że film będzie znacznie bardziej „straszniejszy i szokujący” niż „Jurassic World”. Reżyser filmu Colin Trevorror, który pracował również nad sequelem, powiedział, że będzie on znacznie bardziej wyrafinowany od pierwszej części.

źródło: screenrant.com

You may also read!

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Mobile Sliding Menu