Nowe informacje z planu „Jurassic World: Fallen Kingdom”.

In Newsy filmowe

Chris Pratt i Bryce Dallas Howard byli widziani ostatnio czołgając się przy oceanie, co może oznaczać wielką obietnicę podwodnej sceny akcji, której przedsmak można było zobaczyć na zdjęciach, które wyciekły z planu „Jurassic World: Fallen Kingdom. Niedawno został oficjalnie ogłoszony tytuł nadchodzącej części, a kręcenie scen na Hawajach miało swój finał po dwóch miesiącach filmowania.

Co do samego filmu, wiemy niewiele, jednak możemy się spodziewać, że na wydarzeniu jakim jest Comic Con w San Diego zostanie pokazany pierwszy trailer.

Na zdjęciach zamieszczonych na stronie Just Jared widzimy Chrisa i Bryce, którzy czołgają się po plaży, wyglądają również jakby byli w środku ciężkiej sceny akcji. Inne zdjęcia pokazują jak oboje leżą na plecach, wyraźnie wyczerpani.

Biorąc pod uwagę to, że Pratt i Howard nagrywają sceny na plaży jest jasnym dowodem na to, że film będzie zawierał akcję z okrętami podwodnymi oraz dinozaurami, informacja ta wyciekła podczas wywiadu z jednym z członków obsady. Po zdjęciach możemy jedynie wnioskować, że oboje bohaterów dotrze wyczerpanych na plażę, po ucieczce od jakiegoś zagrożenia z oceanu.

Wśród innych niejasnych ciekawostek dotyczących filmu, jest obietnica Chrisa Pratta, że film będzie znacznie bardziej „straszniejszy i szokujący” niż „Jurassic World”. Reżyser filmu Colin Trevorror, który pracował również nad sequelem, powiedział, że będzie on znacznie bardziej wyrafinowany od pierwszej części.

źródło: screenrant.com

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu