Nowy film na Netflixie – Seven Sisters.

In Newsy filmowe

Jeśli nigdy nie widziałeś znakomitego serialu sci-fi „Orphan Black” lub chciałbyś zobaczyć powiększoną wersję klubu klonów, to film „Seven Sisters” jest właśnie dla Ciebie. Powiedźmy sobie szczerze, ten film nie jest w żaden sposób połączony z serialem, zamiast Tatiany Maslany w roli głównej mamy Noomi Rapace, jednak fabuła brzmi bardzo znajomo. Aktorka wciela się w tytułowe role, zagra wszystkie bliźniaczki, których imiona zostały nadane według dni tygodnia, jest to jednocześnie wyjaśnienie alternatywnego tytułu czyli, co stało się z Poniedziałkiem?

Pierwszy zwiastun filmu pokazuje nam świat, w którym organizacja rządowa wprowadza ustawę o posiadaniu tylko jednego dziecka z powodu przeludnienia. Wyobraźcie sobie więc, jaką reakcje wywołałoby narodzenie się siedmioraczków. Rozwiązanie jest pomysłowe, jednak bardzo ryzykowane. Siostry mogą być razem tylko w budynku rządowym, ale poza jego murami są pojedynczą jednostką.

Premiera filmu planowana jest na 23 sierpnia we Francji. Data premiery na Netflixie nie została jeszcze podana.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun oraz oficjalny opis filmu „Seven Sisters”:

„Rok 2073. Na Ziemi następuje przeludnienie. Rząd postanawia wprowadzić ustawę jednego dziecka w rodzinie, zatwierdzoną przez Zarząd Kontroli Urodzeń, prowadzonym przez Nicolette Cayman (Glenn Close). Kiedy rodzą się siedmioraczki, Terrence Settman (Willem Dafoe) postanawia zachować w tajemnicy swoje siedem wnuczek. W rządowym budynku mogą żyć razem, jednak poza murami miejsca, w którym żyją tworzą swoje własne unikalne tożsamości, symulując istnienie jednej osoby: Karen Settman (Noomi Rapace).”

Chociaż sekret wciąż pozostaje sekretem, wszystko rujnuje jeden dzień, kiedy Poniedziałek znika w tajemniczych okolicznościach.

źródło: collider.com

You may also read!

Seriale z motywem końca świata

Myśleliście kiedyś o tym, jak mógłby wyglądać koniec świata? Podejrzewam, że większość z was chociaż raz w swoim życiu

Read More...

Filmoholicy #1

Zapraszamy do nowego cyklu Zkina.pl! Nasi redaktorzy: Marcin i Kuba ruszają z podcastem pt. „Filmoholicy”. Będą dyskutować o flmach,

Read More...

5 seriali, które anulowano za wcześnie

Kiedy zaczynamy oglądać serial, który nam się podoba, żyjemy z nadzieją, że po jednym dobrym sezonie możemy spodziewać się

Read More...

Mobile Sliding Menu