Nowy serial na podstawie książki G. R. R. Martina!

In Newsy serialowe, Seriale
Plakat filmu "Nocni jeźdźcy" (1987r.)

Jak słyszycie – serial oparty na twórczości George Martina – to myślicie o  „Grze o Tron”, ale nie tym razem. Zanim świat oszalał na punkcie walk o żelazny tron, powstały opowiadania z gatunku sci-fi. Jednym z nich byli „Żeglarze nocy”, bądź „Nocni najeźdźcy” – zależy od tłumaczenia. W 1987 roku powstał film „Nocni jeźdźcy”, który jednak nie osiągnął znaczącego sukcesu. Tymczasem stacja SyFy postanowiła zamówić serial o tym samym tytule.

SyFy potwierdziło, iż we współpracy z UCP (Universal Cable Productions) mają zamiar zrobić serial o charakterze supernaturalnego thrillera. Projekt zostanie wyprodukowany przez zespół składający się z: Doug Liman („Życie na fali”, „Na skraju jutra”), Gene Klein („W garniturach”, „Cicha umowa”), David Bartis („W garniturach”, „Cicha umowa”), Alison Rosenzweig („Postrach nocy”), Michael Gaeta („Postrach nocy”), Lloyd Ivan Miller („Postrach nocy”), Alice P. Neuhauser oraz Jeff Buhler („Nocny pociąg z mięsem”), który będzie współtworzył scenariusz. Scenariusz napisze Robert Jaffe, czyli ta sama osoba, która odpowiadała za scenariusz do adaptacji filmowej z 1987.

Serial opowie historię załogi statku, która w czasach, gdy Ziemia może ulec zagładzie, wyrusza w podróż najbardziej zaawansowanym statkiem kosmicznym w galaktyce, aby spróbować temu zapobiec. Gdy załoga zbliża się do miejsca przeznaczenia okazuje się, że może grozić im śmiertelne niebezpieczeństwo.

Uważacie, że to dobry pomysł, żeby zrobić serial, mimo że film okazał się totalną klapą? A może to po prostu chwyt na nazwisko pisarza?

 

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu