Nowy serial na podstawie książki G. R. R. Martina!

In Newsy serialowe, Seriale
Plakat filmu "Nocni jeźdźcy" (1987r.)

Jak słyszycie – serial oparty na twórczości George Martina – to myślicie o  „Grze o Tron”, ale nie tym razem. Zanim świat oszalał na punkcie walk o żelazny tron, powstały opowiadania z gatunku sci-fi. Jednym z nich byli „Żeglarze nocy”, bądź „Nocni najeźdźcy” – zależy od tłumaczenia. W 1987 roku powstał film „Nocni jeźdźcy”, który jednak nie osiągnął znaczącego sukcesu. Tymczasem stacja SyFy postanowiła zamówić serial o tym samym tytule.

SyFy potwierdziło, iż we współpracy z UCP (Universal Cable Productions) mają zamiar zrobić serial o charakterze supernaturalnego thrillera. Projekt zostanie wyprodukowany przez zespół składający się z: Doug Liman („Życie na fali”, „Na skraju jutra”), Gene Klein („W garniturach”, „Cicha umowa”), David Bartis („W garniturach”, „Cicha umowa”), Alison Rosenzweig („Postrach nocy”), Michael Gaeta („Postrach nocy”), Lloyd Ivan Miller („Postrach nocy”), Alice P. Neuhauser oraz Jeff Buhler („Nocny pociąg z mięsem”), który będzie współtworzył scenariusz. Scenariusz napisze Robert Jaffe, czyli ta sama osoba, która odpowiadała za scenariusz do adaptacji filmowej z 1987.

Serial opowie historię załogi statku, która w czasach, gdy Ziemia może ulec zagładzie, wyrusza w podróż najbardziej zaawansowanym statkiem kosmicznym w galaktyce, aby spróbować temu zapobiec. Gdy załoga zbliża się do miejsca przeznaczenia okazuje się, że może grozić im śmiertelne niebezpieczeństwo.

Uważacie, że to dobry pomysł, żeby zrobić serial, mimo że film okazał się totalną klapą? A może to po prostu chwyt na nazwisko pisarza?

 

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu