Pamela Adlon gwiazda Better Things o zachowaniu Louisa C.K.

In Newsy filmowe, Newsy serialowe

Scenarzystka i aktorka, która pracowała razem z Louisem C.K. przy serialu Better Things” dla stacji FX, powiedziała o tym, jak „zdruzgotana” jest faktem, iż jej „przyjaciel i partner” zachowywał się tak haniebnie wobec wielu kobiet.
Pamela jest główną postacią komedii FX, a sezon drugi wystartował zaledwie we wrześniu. Aktorka wydała w piątek następujące oświadczenie:

„Cześć. Jestem tutaj i muszę coś powiedzieć. To coś ważnego. Moja rodzina i ja jesteśmy zdruzgotani i wstrząśnięci przyznaniem się mojego przyjaciela i partnera Louisa C.K. do tak odrażającego zachowania. Czuję ogromny żal i empatię dla kobiet, które przez to przeszły. Proszę jedynie o nie naruszanie prywatności mojej oraz mojej rodziny. Staram się to przetrawić i rozpaczam, mam również nadzieję, że będę mogła powiedzieć coś więcej kiedy tylko będę w stanie to zrobić.”

Wcześniej tego samo dnia, Louis C.K wydał własne oświadczenie potwierdzające doniesienia pięciu kobiet, które stwierdziły, że są ofiarami komika.

„Najgorszym żalem, z którym trzeba żyć, jest to co zrobiłeś aby zranić inną osobę”, powiedział w długim oświadczeniu. „Nie mogę wyrzucić z głowy tego jak wielki ból im sprawiłem.”

W 2016 roku Adlon i Louis zaczęli współpracę przy komedii, która skupia się na samotnej aktorce wychowującej trzy dorastające córki w Hollywood. Serial dostał już zamówienie na trzeci sezon, chociaż FX ogłosiło iż zrywa umowę z Louisem, i nie będzie on już producentem wykonawczym przez co nie otrzyma wynagrodzenia za seriale „Better Things”, Baskets”, One Mississippi” oraz „The Cops”.

Wraz z działaniami jakie podjęło FX, Netflix odwołał zaplanowany stand-up z jego udziałem, a HBO zdjęło wszystkie materiały z aktorem ze swojej biblioteki. The Orchard zrezygnował z planowanej dystrybucji nowego filmu Louisa pod tytułem „I Love You, Daddy„, a Universal Pictures oraz Illumination powiedzieli, że „zakończyli relację z Louisem C.K. na filmie Sekretne życie zwierząt domowych 2″.

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu