Postaci z ,,Krainy Lodu” powracają w nowym filmie! – zwiastun

In Filmy, Newsy filmowe, Trailer który musisz dziś zobaczyć

24 listopada 2017 roku do polskich kin zawita kolejna produkcja wytwórni Disney Pixar – ,,Coco”. Opowieść w atmosferze meksykańskiego święta zmarłych zdążyła już spotkać się z kontrowersją, jakoby pomysł na film bezpośrednio zaczerpnięto od stworzonej przez 20th Century Fox i Reel Fx ,,Księgi życia” z 2014 roku.
Nie jest jednak to jedyna produkcja, na której popularności mają wzrastać zasięgi kolejnej pixarowej animacji.

Początkowo film miał zostać wyemitowany przez stację ABC pod koniec 2017 roku; źródło obrazka

Po największym komercyjnym sukcesie od czasów ,,Króla lwa” (1994), krótkometrażowej ,,Gorączce lodu” oraz mini-serialu animowanym w formie klocków LEGO twórcy ,,Krainy Lodu” powracają z kolejnym tytułem o przygodach królowej Elsy oraz jej przyjaciół z Arendelle!

Fabuła tym razem skupiać się ma na Olafie, który po raz pierwszy będzie miał styczność z atmosferą świąt Bożego Narodzenia. Anna i Elsa nie są jednak w stanie świętować tego wyjątkowego okresu w roku, bo nie poznały wcześniej jego idei oraz tradycji. To skłania Olafa do rozpoczęcia wyprawy w głąb społeczności Arendelle w poszukiwaniu zwyczajów, które mogłaby podzielić także jego nowa rodzina. Przy okazji dowiemy się więcej na temat przeszłości Kristoffa.

W przeciwieństwie do pozostałych odsłon ,,Krainy Lodu” będzie to pierwszy animowany projekt niereżyserowany przez Jennifer Lee i Chrisa Bucka. Tak samo produkcją nie zajął się Peter Del Vecho a Roy Conli (,,Wielka Szóstka”) . Kompozytorzy utworów do filmu z 2013 roku, Robert Lopez oraz Kristen Anderson-Lopez, nie mogąc znaleźć czasu na napisanie kolejnych piosenek dla Idiny Menzel (głos Elsy) oraz Kristen Bell (głos Anny), mieli wpływ na wybór nowych muzyków – Kate Anderson i Elyssa’y Samsel. One bowiem odpowiadają za cztery oryginalne piosenki do tej 21-minutowej krótkometrażówki.
Reżyserią zajmą się laureaci statuetek Emmy Awards: Kevin Deters oraz Stevie Wermers-Skelton – scenarzyści takich produkcji Disney’a jak ,,Mój brat niedźwiedź” (2003) czy ,,Tarzan” (1999).

Tak jak było to przy dystrybucji ,,Gorączki Lodu” (2015), ,,Olaf’s Frozen Adventure” także będzie miał swoją projekcję tylko przed seansem innego filmu animowanego, w tym przypadku – ,,Coco”. Szef kreatywny Walt Disney and Pixar Animation Studios John Lasseter zdradził z entuzjazmem, że te dwa filmy pasują do siebie idealnie. „Oba są pięknymi, szczerymi filmami o rodzinie i pielęgnowaniu tradycji” – możemy przeczytać w opisie pod filmem na oficjalnym kanale Walt Disney Animation Studios.

Źródła: http://disney.wikia.com/wiki/Olaf%27s_Frozen_Adventurehttps://moviepilot.com/p/pixar-coco-rip-off-the-book-of-life/4232555

You may also read!

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Mobile Sliding Menu