Pożegnania aktorów z serialem „The Vampire Diaries”.

In Newsy serialowe, Seriale

Emocje po finale już odrobinę opadły. Po ośmiu latach, serial „The Vampire Diaries” dobiegł końca. Dla wielu osób ten tytuł był  początkiem ich serialowej przygody, u mnie właśnie tak było. Aktorzy produkcji na swoich kontach na Instagramie zamieścili mniejsze lub większe pożegnania z serialem, obsadą i fanami, poniżej znajdziecie wszystko przetłumaczone 🙂

„Moi nieumarli bracia, myślałam, że wampiry nie mogę się starzeć. My zdecydowanie nie wyglądamy tak samo po tych 8 latach, ale makijaż nam pomaga. Podnieśmy kieliszki świętując 8 wspaniałych sezonów razem, to była piękna ( i szkodliwa dla wątroby) przygoda, dzięki której mogłam poznać was wszystkich. Zdrowie, rodzino.”

„Zaczynałyśmy jako dzieciaki. Teraz jesteśmy kobietami. Wycieczki, przygody i śmiech, który dzieliłyśmy razem z tymi pięknymi duszyczkami, sprawiało mi to ogromną radość. Kocham je bardziej, niż mogłabym to kiedykolwiek wyjaśnić lub wyrazić słowami. Każde z tych zdjęć jest z sezonu pierwszego, wszystkie byłyśmy takie młode i podekscytowane nowym serialem, w który byłyśmy zaangażowane. To, co cieszyło nas jeszcze bardziej było to, że razem byłyśmy tego częścią. Czułam się wtedy jakbyśmy miały swój mały sekret, nikt wtedy nie widział jeszcze „The Vampire Diaries.” Nie mogłyśmy się doczekać, kiedy będziemy mogły się o tym wygadać, kiedy ludzie zobaczyliby już pilot serialu. Mieliśmy nadzieję, że ludziom się to spodoba. Modliliśmy się o sukces, który moglibyśmy kontynuować przez wiele lat. Nasze życzenia się spełniły. 8 sezonów później, niektórzy są już zaręczeni, niektórzy są po ślubie, a niektórzy mają swoje własne dzieci. Te niesamowite kobiety mają ogromną siłę, z którą powinno się liczyć. Jestem z was bardzo dumna.”

„Moi twórcy. Kocham was bardziej, niż moich rodziców. (Nie mówcie tego moim rodzicom). Cóż to była za podróż. Od chwili w której was poznałam, staliśmy się rodziną i rozpoczęliśmy podróż, która będzie trwać przez całe życie. Jestem wam wdzięczna za wsparcie i miłość, jaką dostałam od życia i to wszystko zawdzięczam wam. Dziękuję za wiarę we mnie na każdym kroku. Od pierwszego przesłuchania, pierwszych testów na ekranie, poprzez czas, kiedy zrobiliście ze mnie wampira, zabiliście mnie (kilka razy), przywróciliście do życia (kilka razy), wprowadziliście w śpiączkę, a następnie sprowadziliście, po raz ostatni. Dorastałam z tym serialem i naszymi żartami o tym, że ta produkcja była”telewizyjnym Zmierzchem”. Jesteście i zawsze będziecie moją rodziną.”

„8 lat temu, ten głupek i ja wsiedliśmy do samolotu w Vancouver, aby nakręcić odcinek pilotażowy. Nie znaliśmy się nawzajem, ale oboje mieliśmy ze sobą 1 bagaż i torbę snowboardową. W ciągu tygodnia, nagrywaliśmy przez 15 godzin na dobę, a w piątki kręciliśmy całą noc,a kiedy kończyliśmy nagrania o 6 rano, od razu szliśmy pojeździć na nartach. Szybko staliśmy się przyjaciółmi i prawie zostaliśmy zwolnieni. Na szczęście dotarliśmy do samego końca bez żadnych złamanych kości (zaskakujące), a po 8 latach mamy serial z którego jesteśmy dumni i zyskaliśmy przyjaźń, która będzie trwać przez całe życie. I tak, to jest prawdziwy aparat. To było tak dawno temu. Selfie od tego czasu przeszło długa drogę.”

Nina Dobrev (Elena Gilbert, Katherine Pierce, Amara, Tatia)

„Wow, pożegnanie po 8 latach…wow. Dziękuję wszystkim! Dziękuję wszystkim fanom na całym świecie.”

— Ian Somerhalder (Damon Salvatore)

„Na cześć finałowego odcinka „The Vampire Diaries” oto zdjęcie moje i Iana, konspirujących w samolocie 8 lat temu.”

Paul Wasley (Stefan Salvatore, Silas)

„Droga Candice, wiem, że wiele rzeczy wydaje ci się trudne i czujesz się zagubiona. Uwierz w siebie. Uwierz w tą podróż. To nowy zakręt w kierunku drogi twojego życia. Wszystko się zmieni. Będzie ci się to podobało. Spijaj każdą sekundę, póki nie jest za późno. Z poważaniem, Candice.”

 — Candice King (Caroline Forbes)

„Koniec jest bliski, dziękuję wszystkim wspaniałym fanom za wsparcie przez te 8 lat. Żegnaj Bonnie Bennett.”

—  Kat Graham (Bonnie Bennett)

„Pożegnania są trudne, ale pośród fizycznego rozstania pozostają wnioski na przyszłość. Podróż Enzo uczy nas, że nadzieja, wiara i przebaczenie może być naszą najpotężniejszą bronią. I to, że miłość wygra ze wszystkim. To według mnie potężny wniosek. Zabiorę to ze sobą do następnego rozdziału. Na zawsze będę wdzięczny obsadzie, całej załodze, a zwłaszcza wam – fanom. Cieszcie się życiem. Całkowicie, głęboko i z miłością.”

Michael Malarkey (Enzo)

„To surrealistyczne uczucie wiedzieć, że dzisiaj pojawi się ostatni odcinek TVD, ostatni rozdział w 8-letniej, epickiej podróży. Ostateczne pożegnanie ze wszystkimi fanami, bez których to marzenie nie byłoby realne. Pożegnanie z całą obsadą i załogą, którzy byli jak rodzina, Julie i Kevinem. I wreszcie pożegnanie z Mattem Donovanem. Twoje pojawienie się w moim życiu było zaszczytem, mam nadzieję, że pewnego dnia, pójdę w twoje ślady i również dostanę tablicę na swoją cześć! Pokój i miłość. Aż do następnej przygody.”

 — Zach Roering (Matt Donovan)

„Na cześć ostatniego odcinka „The Vampire Diaries” chciałabym podzielić się zdjęciem, które idealnie opisuje Vicki Donovan. Będąc na zewnątrz, patrzy do środka. Szaleńczo uszkodzona i nierozumiana, ale kocham każdy jej kawałek.”

„Najlepszy sposób na ostateczne zakończenie jest oglądanie finału serialu ze wszystkimi przyjaciółmi.”

Kayla Ewell (Vicki Donovan)

„Dziękuję za tak niesamowitą podróż. Jestem za to tak bardzo wdzięczna. Za każdą chwilę.”

Jodi Lyn O’Keefe (Jo Laughlin)

„Spójrzcie tylko na te dzieciaki! Na resztę obsady i załogi, której nie ma w tej ramce. Czuję się dzisiaj nostalgicznie, ale po części cieszę się, że mogłam być tego częścią. Dziękuję wszystkim, którzy oglądali i poznawali te postacie. Nigdy nie będę znudzona słysząc: <<Przepraszam? Ciocia Jenna?>> Zawsze będę wdzięczna za ten rodzaj (często niezwykle namiętnej) historii jaką miała Jenna. Zawsze będę wdzięczna za szczęście jakie miałam, mogąc tego doświadczyć. Gratulacje dla wszystkich, którzy tworzyli „The Vampire Diaries”.

Sara Canning (Jenna Sommers)

„Dziękuję wam, Julia i Kevin za zaufanie mi przy wprowadzeniu postaci Lexi. Jako postać zmarłam w sezonie pierwszym, a wy zachowaliście mnie żywą do sezonu 8. Nigdy nie zdawałam swoje sprawy jak wiele Lexi mogłaby mnie nauczyć o przyjaźni i miłości, ta postać zostanie już ze mną na zawsze.”

Arielle Kebbel (Lexi Branson)

„Nie mogę w to uwierzyć,że dzisiaj jest ostatni odcinek „The Vampire Diaries”. Byliście moją rodziną przez ostatnie 5 lat, Julie i Kevin, dziękuję wam za zaproszenie mnie do serialu w 4 sezonie, tak wiele wam zawdzięczam, daliście mi okazję, przez którą moje życie z całą pewnością nie będzie już takie samo, a ja jestem wam za to dozgonnie wdzięczna. Kocham was wszystkic, i gratuluję wam 8 epickich sezonów.”

 — Phoebe Tonkin (Hayley Marshall)

„Dzisiaj finał The Vampire Diaries, a ja nie potrafię znaleźć słów, które mogłyby wyrazić, jak wiele ten serial dla mnie znaczył. Zmienił całe moje życie i dał mi drugą rodzinę ( trzecią licząc jeszcze „The Originals„). Gratulacje dla tak niewiarygodnie utalentowanej i pracowitej obsadY, będącej w serialu przez 8 niesamowitych sezonów. Chcę również podziękować fanom za wsparcie i lojalność. Kocham was wszystkich.”

 — Claire Holt (Rebekah Mikaelson)

You may also read!

Witold Pyrkosz

Witold Pyrkosz, znany polski aktor nie żyje

Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Informację o śmierci Witolda Pyrkosza podano na oficjalnym fanpage’u serialu „M jak miłość”,

Read More...

Szybcy i Wściekli do ósmej potęgi- Recenzja filmu „Szybcy i Wściekli 8”

Filmowy ekwiwalent Big Maca powraca. „Szybcy i Wściekli 8” to kolejna odsłona serii, starająca się przebić poprzednią na każdy

Read More...

National Geographic wyprodukuje serial o wirusie Ebola.

Stacja National Geographic ogłosiła, że wyprodukuje serial, opowiadający o wirusie Ebola. Scenariusz będzie oparty na podstawie międzynarodowego bestsellera Richarda

Read More...

Mobile Sliding Menu