Producentka „The Walking Dead” o 8 sezonie

In Newsy serialowe, Seriale

ARTYKUŁ ZAWIERA SPOJLERY !!!

Finał 7. sezonu  „The Walking Dead” był jednym wielkim wybuchem akcji, kiedy Negan i Zbawcy przy odrobinie pomocy ze strony Złomiarzy, ruszyli na wojnę z Rickiem i ludźmi z Alexandrii. Na szczęście, Ezekiel i Królestwo (wraz z Carol i Morganem) pojawili się w odpowiednim czasie, aby ocalić sojuszników przed zagrożeniem ze strony przeciwników.
Na samym końcu sezonu widzimy jak ludzie z Alexandrii powstają mimo poniesionych ran, a Negan zbiera wojsko do kolejnego ataku. Serial z nowym sezonem wróci dopiero na początku października, ale już teraz fani mają wielkie oczekiwania. W wywiadzie dla EW producentka serialu „The Walking Dead” – Denise Huth ujawniła kilka nowych informacji z planu kręcenia 8. sezonu – setny odcinek jest już w trakcie realizacji. 

Będzie mnóstwo akcji. To będzie niesamowicie ekscytujące. Myślę, że to będzie naprawdę, naprawdę satysfakcjonujące. Jako fanka serialu – a za taką osobę się uważam – po przeczytaniu  scenariusza, powiedziałam coś w stylu >>Awww, nie mogę się tego doczekać! To będzie wspaniałe!<< Warto zaczekać na tę chwilę.”

Najwyraźniej początek 8. sezonu  będzie pełen akcji,  a także będzie sporym kontrastem dla 7. sezonu,  który był przede wszystkim mroczny i przerażający, kiedy to Negan zabił dwie wspaniałe postacie Abrahama i Glena, rozbijając ich czaszki w najbardziej ikoniczny sposób jaki jest tylko możliwy. Chociaż oprawca wciąż pozostawał groźnym mężczyzną i miał wiele okazji do wykorzystania Lucille ponownie, druga połowa sezonu 7 była znacznie spokojniejsza pod tym względem.


Przy zbliżającej się wojnie między ludźmi z Alexandrii, a Zbawcami, nie jest to niczym dziwnym, że kolejny sezon będzie zawierał znacznie więcej akcji. Spora część sezonu 7 była przygotowaniem się do tej wojny – szukanie broni, negocjacjami Ricka z innymi społecznościami, czy też całkowita zdrada przez jedną z nich, co nie skończyło się zbyt dobrze. Plusem jest również brak cliffhangera na końcu sezonu, przez co nie siedzimy jak na szpilkach (jak w tamtym roku), oczekując odpowiedzi na pytanie „co dalej?”.

O kolejnych informacjach na temat 8. sezonu będziemy pisać na bieżąco, więc śledźcie naszą stronę, aby wiedzieć więcej! 🙂

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu