Quentin Tarantino z pomysłem na swój 9. film!

In Filmy, Newsy filmowe

Quentin Tarantino ma już pomysł na swój kolejny, dziewiąty film. Sam reżyser często powtarza, że zamierza nakręcić 10 tytułów i odejść na emeryturę, więc jeśli dotrzyma obietnicy, będzie to jego przedostatnie dzieło.

Po dwóch jego ostatnich produkcjach, utrzymanych w konwencji westernu, czyli „Django” oraz „Nienawistnej Ósemce” tym razem będzie nas czekać bardziej współczesna opowieść. Quentin chce przypomnieć postać Charlesa Mansona, który 9 sierpnia 1969 r. włamał się do posiadłości Romana Polańskiego i zamordował m.in. jego ciężarną żonę Sharon Tate. Po tym akcie przemocy, dwa lata później morderca został skazany na karę dożywocia.

To dosyć nowy koncept na fabułę, jeśli chodzi o reżysera, nigdy wcześniej jego filmy nie były oparte na faktach. Tytuł produkcji nie jest jeszcze znany, ale wiadomo, że plan zdjęciowy jest zaplanowany na lato 2018 r. Quentin, jak zawsze odpowiada za scenariusz i reżyserię, a producentami ponownie będą Harvey i Bob Weinsteinowie.

Ruszył również etap kompletowania obsady. Mówi się o takich aktorach jak: Brad PittJennifer LawrenceMargot Robbie ( w roli Tate) oraz oczywiście Samuel L. Jackson. Co do tego ostatniego, możemy być niemalże pewni, że go zobaczymy, bo to jeden z ulubionych aktorów Quentina Tarantino.

O kolejnych szczegółach tej produkcji będziemy na bieżąco informować, a wy, kogo byście chcieli zobaczyć na ekranie. Piszcie w komentarzach!

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu