Quentin Tarantino z pomysłem na swój 9. film!

In Filmy, Newsy filmowe

Quentin Tarantino ma już pomysł na swój kolejny, dziewiąty film. Sam reżyser często powtarza, że zamierza nakręcić 10 tytułów i odejść na emeryturę, więc jeśli dotrzyma obietnicy, będzie to jego przedostatnie dzieło.

Po dwóch jego ostatnich produkcjach, utrzymanych w konwencji westernu, czyli „Django” oraz „Nienawistnej Ósemce” tym razem będzie nas czekać bardziej współczesna opowieść. Quentin chce przypomnieć postać Charlesa Mansona, który 9 sierpnia 1969 r. włamał się do posiadłości Romana Polańskiego i zamordował m.in. jego ciężarną żonę Sharon Tate. Po tym akcie przemocy, dwa lata później morderca został skazany na karę dożywocia.

To dosyć nowy koncept na fabułę, jeśli chodzi o reżysera, nigdy wcześniej jego filmy nie były oparte na faktach. Tytuł produkcji nie jest jeszcze znany, ale wiadomo, że plan zdjęciowy jest zaplanowany na lato 2018 r. Quentin, jak zawsze odpowiada za scenariusz i reżyserię, a producentami ponownie będą Harvey i Bob Weinsteinowie.

Ruszył również etap kompletowania obsady. Mówi się o takich aktorach jak: Brad PittJennifer LawrenceMargot Robbie ( w roli Tate) oraz oczywiście Samuel L. Jackson. Co do tego ostatniego, możemy być niemalże pewni, że go zobaczymy, bo to jeden z ulubionych aktorów Quentina Tarantino.

O kolejnych szczegółach tej produkcji będziemy na bieżąco informować, a wy, kogo byście chcieli zobaczyć na ekranie. Piszcie w komentarzach!

You may also read!

The 100: Z planu 5 sezonu – Cześć 1

W przerwach między nowymi sezonami naszych ulubionych seriali najgorsze jest czekanie. Szczególnie jeśli finał sezonu był ciekawy i szokujący. Z

Read More...

Fanowska kampania o przywrócenie „Dark Matter” może dać spory efekt!

Kiedy stacja Syfy ogłosiła, że rezygnuje z emisji swojej trzy-sezonowej space opery „Dark Matter” fani zaczęli szukać sposobu na

Read More...

Carmaggedon na ścieżkach hororów kategorii B.- recenzja 1. sezonu „Blood Drive”

Morderczy wyścig, hektolitry krwi, absurdalna fabuła i dużo seksu. To w skrócie opis najnowszego serialu stacji SYFY. Brzmi niedorzecznie

Read More...

Mobile Sliding Menu