Riverdale: Pierwsze informacje odnośnie 2 sezonu.

In Newsy serialowe

W internecie pojawiły się pierwsze wieści na temat drugiego sezonu serialu „Riverdale”. Poniżej znajdziecie podsumowanie tych informacji w jednym miejscu :

  • Casey Cott znany z serialu jako Kevin Keller powróci w drugim sezonie jako postać regularna, co oznacza, że jego rola będzie na równi fabularnie z postaciami takimi jak Archie czy Betty.
Casey Cott jako Kevin Keller.
  • Mark Consuelos został obsadzony do roli Hirama Lodge’a,  ostatnio mogliśmy oglądać go w serialu „Pitch”, gdzie wcielał się w rolę Oscara.
Mark Consuelos jako Hiram Lodge
  • Nastąpi również zmiana aktorów. Reggie Mantle, w którego dotychczas wcielał się Ross Butler zastąpi Charles Melton. Butler musiał zrezygnować z roli w „Riverdale”, ponieważ „13 Reasons Why”, w którym jest regularną postacią dostał drugi sezon i nie mógłby jednocześnie nagrywać scen do obu seriali.
Charles Melton jako Reggie Mantle.

 

W komiksach Reggie i Archie dość dobrze się dogadują, ale lubią też rywalizować ze sobą, głównie o zainteresowanie ze strony panny Lodge. Reggie pochodzi z bogatej rodziny, dobrze się uczy, jest również szkolną gwiazdą sportu. Najlepiej znany jest z bycia pranksterem, ponieważ lubi robić sobie żarty ze swoich kolegów z klasy.
Reggie w pierwszym sezonie nie pojawiał się często, głównie w pierwszych odcinkach serialu. On i Archie rywalizowali między sobą, który z nich zostanie kapitanem ich drużyny. Kiedy to Archie wygrał, oddał posadę kapitana Reggiemu i postanowił skupić się muzyce. Być może teraz, gdy nowy aktor został obsadzony w roli Reggiego, poznamy bliżej jego historię?

You may also read!

Czas apokalipsy – recenzja 4. sezonu „The 100”

RECENZJA ZAWIERA SPOJLERY! „The 100” w 3. sezonie dostał zadyszki i nastąpił spadek formy poprzez wprowadzenie wątku sztucznej inteligencji

Read More...

The 100: Co wiemy o sezonie 5?

Artykuł może zawierać spoilery – jeśli nie widzieliście finałowego odcinka 4. sezonu, wróćcie tutaj po jego obejrzeniu. Co tu

Read More...

The Get Down skasowane.

Netflix kasuje serial Baza Luhrmanna po pierwszym sezonie. „The Get Down” to muzyczny dramat, którego akcja umiejscowiona była w

Read More...

Mobile Sliding Menu