Riverdale: Pierwsze informacje odnośnie 2 sezonu.

In Newsy serialowe

W internecie pojawiły się pierwsze wieści na temat drugiego sezonu serialu „Riverdale”. Poniżej znajdziecie podsumowanie tych informacji w jednym miejscu :

  • Casey Cott znany z serialu jako Kevin Keller powróci w drugim sezonie jako postać regularna, co oznacza, że jego rola będzie na równi fabularnie z postaciami takimi jak Archie czy Betty.
Casey Cott jako Kevin Keller.
  • Mark Consuelos został obsadzony do roli Hirama Lodge’a,  ostatnio mogliśmy oglądać go w serialu „Pitch”, gdzie wcielał się w rolę Oscara.
Mark Consuelos jako Hiram Lodge
  • Nastąpi również zmiana aktorów. Reggie Mantle, w którego dotychczas wcielał się Ross Butler zastąpi Charles Melton. Butler musiał zrezygnować z roli w „Riverdale”, ponieważ „13 Reasons Why”, w którym jest regularną postacią dostał drugi sezon i nie mógłby jednocześnie nagrywać scen do obu seriali.
Charles Melton jako Reggie Mantle.

 

W komiksach Reggie i Archie dość dobrze się dogadują, ale lubią też rywalizować ze sobą, głównie o zainteresowanie ze strony panny Lodge. Reggie pochodzi z bogatej rodziny, dobrze się uczy, jest również szkolną gwiazdą sportu. Najlepiej znany jest z bycia pranksterem, ponieważ lubi robić sobie żarty ze swoich kolegów z klasy.
Reggie w pierwszym sezonie nie pojawiał się często, głównie w pierwszych odcinkach serialu. On i Archie rywalizowali między sobą, który z nich zostanie kapitanem ich drużyny. Kiedy to Archie wygrał, oddał posadę kapitana Reggiemu i postanowił skupić się muzyce. Być może teraz, gdy nowy aktor został obsadzony w roli Reggiego, poznamy bliżej jego historię?

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu