Riverdale: Pierwsze informacje odnośnie 2 sezonu.

In Newsy serialowe

W internecie pojawiły się pierwsze wieści na temat drugiego sezonu serialu „Riverdale”. Poniżej znajdziecie podsumowanie tych informacji w jednym miejscu :

  • Casey Cott znany z serialu jako Kevin Keller powróci w drugim sezonie jako postać regularna, co oznacza, że jego rola będzie na równi fabularnie z postaciami takimi jak Archie czy Betty.
Casey Cott jako Kevin Keller.
  • Mark Consuelos został obsadzony do roli Hirama Lodge’a,  ostatnio mogliśmy oglądać go w serialu „Pitch”, gdzie wcielał się w rolę Oscara.
Mark Consuelos jako Hiram Lodge
  • Nastąpi również zmiana aktorów. Reggie Mantle, w którego dotychczas wcielał się Ross Butler zastąpi Charles Melton. Butler musiał zrezygnować z roli w „Riverdale”, ponieważ „13 Reasons Why”, w którym jest regularną postacią dostał drugi sezon i nie mógłby jednocześnie nagrywać scen do obu seriali.
Charles Melton jako Reggie Mantle.

 

W komiksach Reggie i Archie dość dobrze się dogadują, ale lubią też rywalizować ze sobą, głównie o zainteresowanie ze strony panny Lodge. Reggie pochodzi z bogatej rodziny, dobrze się uczy, jest również szkolną gwiazdą sportu. Najlepiej znany jest z bycia pranksterem, ponieważ lubi robić sobie żarty ze swoich kolegów z klasy.
Reggie w pierwszym sezonie nie pojawiał się często, głównie w pierwszych odcinkach serialu. On i Archie rywalizowali między sobą, który z nich zostanie kapitanem ich drużyny. Kiedy to Archie wygrał, oddał posadę kapitana Reggiemu i postanowił skupić się muzyce. Być może teraz, gdy nowy aktor został obsadzony w roli Reggiego, poznamy bliżej jego historię?

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu