Sense8 dostanie dwugodzinny finał!

In Newsy serialowe

Netflix ogłosił, że serial Sense8 dostanie dwugodzinny finał po tym jak serial po 2. sezonie został anulowany na początku tego miesiąca. Na Netflixie zawsze można było znaleźć oryginalne produkcje, między innymi serial „House of Cards”, który zadebiutował na początku 2013 roku. Po upływie lat wprowadzano coraz to nowe gatunki, a także zaczęto tworzyć własne oryginalne filmy. Netflix nadal kontynuuje i dodaje do swojego programu seriale, które uzyskują największą lojalność wśród widzów.

Jednak wszystko ma swój koniec, ogłoszono niedawno, że dwa ich seriale zostają skasowane, a fani musieli pożegnać się z „The Get Down” oraz „Sense8”.

„Sense 8” produkowany był na wielu kontynentach, pokazując życie ośmiu osób żyjących w różnych częściach świata, które połączone były ze sobą umysłami. Główna gromada stworzona jest z wielu różnorodnych bohaterów. Fani serialu na całym świecie byli zaskoczeni, kiedy usłyszeli, że ich ukochany serial został skasowany po zaledwie dwóch sezonach i dwugodzinnym odcinku specjalnym na Boże Narodzenie. Prośby miłośników tej produkcji o wznowienie serialu zostały wysłuchane.

Na oficjalnym koncie Sense8 na Twitterze został dodany list podpisany przez jedną z współtwórczyń serialu Lanę Wachowski, która zapowiedziała, że serial wróci z dwugodzinnym finałem i planowany jest na mniej więcej 2018 rok. List pozostawia również otwarte drzwi dla większej ilości odcinków, chociaż nic nie jest pewne poza dwugodzinnym finałem. 

Sezon drugi miał swoją premierę w maju, po raz kolejny mogliśmy oglądać życiowe rozterki Naomi Marks (Jamie Clayton), Riley Blue (Tuppence Middleton), Willa Górskiego (Brian J. Smith), Wolfganga Bogdanowa (Max Riemelt), Kali Dandekar (Tina Desai), Sun Bak (Doona Bae), Lito Rodrigueza (Miguel Angel Silvestre) i Capheusa Onyango (Aml Ameen w sezonie pierwszym, Toby Onwumere w sezonie drugim). Jednak finał sezonu drugiego zakończył się sporym cliffhangerem, przez co fani byli szczególnie zasmuceni, ponieważ seria zakończyła się w taki sposób, że nikt nie mógłby się dowiedzieć, co dalej stanie się z główna gromadą serialu.

Rezygnacja Netflixa z serialu spowodowana była sporymi kosztami produkcji. Teraz będziemy mieli przynajmniej okazję, aby zobaczyć co stanie się dalej z naszymi bohaterami. Podobna sytuacja była z serialem „Timeless” od NBC, serial został skasowany, jednak jakiś czas później ogłoszono, że dostanie drugi sezon, tylko znacznie krótszy. 

Z listu Lany można wywnioskować, że jest otwarta na przywrócenie serii na coś dłuższego niż tylko dwugodzinny finał. Jednak prawdopodobnie będzie to zależeć od popularności finału oraz czy zwiększy się oglądalność serialu. A jak na razie, cieszmy się chociaż dwu-godzinnym odcinkiem i okazją do kolejnego spotkania z naszymi ulubionymi bohaterami.

Źródło: screenrant.com

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu