SERIALOWY ROZKŁAD JAZDY – LIPIEC 2017

In Rozkłady jazdy, Seriale, Serialowy rozkład jazdy

Zapraszamy do naszego serialowego rozkład jazdy na lipiec! Opiszemy najważniejsze nowości, premiery nowych sezonów i powroty po przerwie. Przy każdym tytule znajdziecie też zwiastun. Wpis będzie na bieżąco aktualizowany o odnośniki do naszych recenzji. 

05.07 – Snowfall – NOWOŚĆ

Nowy serial stacji FX, którego akcja będzie rozgrywać się w 1983 r. w Los Angeles i opowie o początkach kokainowej epidemii. Szykuje się mocne kino, przeniesiemy się na ulice wielkiego miasta, aby doświadczyć mrocznych niuansów tego przestępczego interesu. Showrunnerem jest Dave Andron („Justified”) oraz reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa” –  John Singleton, co nastraja bardzo optymistycznie. 

7.07 – Castelvania – NOWOŚĆ

Graliście kiedyś w grę firmy KONAMI„Castelvanię” ? To teraz będziecie mieli okazje powrócić do czasów NINTENDO, bowiem Netflix przedstawi 4-odcinkowy serial, oparty o tę klasyczną platformówkę.  Fabuła będzie skupiać się na walce z wampirami i oczywiście z legendarnym Draculą. Dla fanów gry i pasjonatów animacji pozycja obowiązkowa.

11.07 – The Bold Type – NOWOŚĆ

To serial raczej skierowany to damskiej części odbiorców, opowiadający o trzech młodych dziewczynach pracujących w redakcji magazynu „Scarlett”. Pod okiem doświadczonych, twardych  koleżanek po fachu będą chciały zaistnieć w wielkim świecie showbiznesu.

11.07 – Will – NOWOŚĆ

Kolejna nowość w naszym zestawieniu, tym razem od stacji TNT. Przeniesiemy się w czasie do XVI-wiecznego Londynu, aby poznać młodość Williama Szekspira. W obsadzie zobaczymy raczej nowe twarze, ale twórcami są doświadczeni w tym gatunku Shekhar Kapur (reżyser „Elizabeth”) oraz Craig Pearce (scenarzysta „Moulin Rouge!” „Wielkiego Gatsby’ego”).

12.07 – The Fosters – 5. Sezon

Callie mimo swoich dobrych intencji, po raz kolejny wpada w ogromne tarapaty. Czy popełniła właśnie największy błąd swojego życia? Czy Stef uda się uratować jej adoptowaną córkę? Jak poradzi sobie Jesus z tym, że wszyscy poza nim wiedzieli o aborcji Emmy? Czy uczniom uda się uratować szkołę? Tego dowiemy się już niedługo!

12.07 – Salvation – NOWOŚĆ

Nowy serial stacji CBS, skupiający się młodym studencie MIT, który przekazuje Pentagonowi bardzo niepokojące wieści. Otóż, według niego w przeciągu 6 miesięcy w Ziemie ma uderzyć potężna asteroida. Serial miał mieć swoją premierę już parę lat temu, ale dopiero tego lata projekt doszedł do skutku. Czy na nową produkcję Alexa Kurtzmana warto było tyle czekać?

13.07 – Suits -7. Sezon

To już 7. sezon serialu, opowiadąjcy o agenci prawniczej „Pearson Specter Litt”. Poprzedni sezon nie zebrał najlepszych opinii, ale zagorzali fani już na pewno nie mogą się doczekać, aby obserwować pracę i rozterki osobiste Harvey i Mike’a.

14.07 – Friends from College – NOWOŚĆ

Cobbie Smulders („Jak poznałem waszą matkę”) powraca do serialowego świata komedii. To historia o grupce 40-latków, którzy wcale nie zachowują się na swój wiek i najchętniej wróciliby do czasów szkolnych. Szykuje się kumpelski sitcom, a twórcą jest  Nicholas Stoller, reżyser takich filmów jak „Chłopaki też płaczą” czy „Idol z piekła rodem”. Czy szykuje się kolejny hit Netflixa?

17.07 – Game of Thrones – 7. Sezon

W tym roku HBO było bezlitosne dla fanów „Gry o Tron”. Nie dość, że tym razem trzeba czekać aż do połowy lipca, a nie jak zawsze w okolicach kwietnia, to jeszcze ten przedostatni sezon będzie liczył jedynie 7 odcinków. Powoli zbliżamy się do kresu tej długiej opowieści i oglądając zwiastun jednego możemy być pewni – będzie się działo! Jednak czy już tego lata dowiemy się kto zasiądzie na żelaznym tronie? Odpowiedź poznamy już niedługo. 

17.07 – The Strain – FINAŁOWY, 4. Sezon

Trzeba przyznać, że wojna z wampirami z sezonu na sezon robi się coraz bardziej efektowna. Ludzie są w coraz gorszych tarapatach, a przeciwnicy rosną w siłę. Finał 3. sezonu zapowiada, że teraz będziemy mieli do czynienia z prawdziwą apokalipsą. Przed nami ostatnie spotkanie z naszymi pogromcami wampirów i nie wierzę w to, że potwory będą władać światem. Jednak sytuacja nie nastraja zbyt optymistycznie, więc wnioskować można, że ten sezon będzie najbardziej dynamiczny. Obyśmy dostali zakończenie serialu na odpowiednim poziomie.

19.07 – Shooter – 2.  Sezon

Emerytowany żołnierz Amerykańskiej Armii udaremnia zamach na prezydenta, nieświadomie  stając się głównym podejrzanym w sprawie. Genialny snajper, ojciec i mąż podejmuje walkę w obronie swojej rodziny, imienia oraz pamięci o przyjaciołach. Wykazując się niezwykłą siłą walki staje do starcia z wojskiem, policją oraz CIA. Świetna produkcja, pokazująca jak wielką siłę może mieć szantaż, korupcja oraz jak niszczące jest zwykłe kłamstwo. Drugi sezon przybliży nam historię Swaggera, której nie było nam dane poznać w filmie, na podstawie którego powstał ten serial.

21.07 – Ozark – NOWOŚĆ

Nowy tytuł stacji Netflix. Marty (Jason Bateman, który jest również reżyserem serialu) to doradca finansowy, trudniący się na boku praniem brudnych pieniędzy dla mafii narkotykowej. W pewnym momencie nasz bohater popada w kłopoty, więc wraz z rodziną przeprowadza się do Krainy Ozark. Czy jednak życie z daleka od miasta będzie łatwiejsze i czy przeszłości nie wróci ? O tym dowiem się już niedługo,ale  zapowiada się mroczna, rodzinna opowieść o przetrwaniu. 

22.06 – „Teen Wolf” – POWRÓT FINAŁOWEGO, 6. SEZONU

Wielkimi krokami zbliża się koniec uwielbianego przez miliony „Teen Wolfa”. Po rozprawieniu się z Jeźdźcami Widmo i uratowaniu Stilesa, Scott wraz z resztą stada wyjechał z rodzinnego miasta w poszukiwaniu nowych przygód na uczelniach wyższych.  Jak potoczą się ich losy, przed jakimi problemami staną i czy silna więź miedzy nimi przetrwa próbę czasu i odległości, wszystkiego dowiemy się w 6b.

24.07 – Ballers – 3. Sezon

Dwayne Johnson powraca w 3. sezonie serialu o agentach footbolu amerykańskiego i ich niesfornych podopiecznych. Liczyłem na to, że będzie to uzupełnienie luki po świetnej „Ekipie”, niestety z tym tytułem ma niewiele wspólnego. Nie znaczy to jednak, że to słaba produkcja! Dwayne Johnson jest świetny w roli agenta i byłej gwiazdy sportu, a perypetie młodych kolegów po fachu są po prostu zabawne. 

24.07 – Insecure – 2. Sezon

Kolejny serial HBO, który powraca tego lata na małe ekrany. To komedia, opowiadająca o przyjaźni dwóch dziewczyn, często poruszająca ważne kwestie, jak np. prześladowania czarnoskórych. 

25.07 – Somewhere Between – NOWOŚĆ

Nowy serial stacji ABC, o którym nie wiemy zbyt wiele, stacja nie udostępniła jeszcze nawet teasera tej produkcji. Wiemy natomiast, że będzie skupiać się na matce, która podróżuje w czasie, aby znaleźć mordercę córki i jednocześnie udaremnić przestępstwo. Nie zna jego tożsamości, ale zna godzinę i lokalizację, kiedy dojdzie do tego zdarzenia. 

25.07 – Midnight, Texas – NOWOŚĆ

Serial na podstawie powieści Charlaine Charisse, autorki popularnej sagi książek „True Blood”. I tym razem poznamy świat wampirów, ale także innych istot, zamieszkujących tytułowe Midnight Texas. Do miasteczka przybywa Mandfred (Francois Anaud), mężczyzna potrafiący komunikować się ze zmarłymi. Przyjdzie mu poznać specyficznych mieszkańców, z którymi wspólnie będzie walczyć ze złem w celu ocalenia małej mieściny. Dla fanów wampirów, wilkołaków, wiedźm i innych nadnaturalnych stworzeń pozycja obowiązkowa.

28.07 – The Last Tycoon – NOWOŚĆ

Kolejny tytuł Amazonu, tym razem przeniesiemy się do Hollywood w latach 30. Głównym bohaterem jest dyrektor studia filmowego Monroe Stahr (Matt Bommer), który w celu osiągnięcia szczytu w swojej karierze będzie musiał się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. Główna przeszkodą w osiągnięciu tego celu jest jego mentor i aktualny szef Pat Brady ( Kelsey Grammer ). Szykuje się wyrównana walka o przywództwo między mężczyznami. W obsadzie zobaczymy również Lilly Collins.

29.07 – Room 104 – NOWOŚĆ

Nowy serial stacji HBO, którego twórcami są bracia Duplass. Produkcja będzie antologią, w każdym odcinku poznamy innych lokatorów tytułowego hotelu 104. Zwiastun nastraja optymistycznie, zapowiada się jazda bez trzymanki w różnych gatunkach filmowych. Pod koniec lipca dowiemy się, czy będzie to produkcja w stylu „Czterech Pokoi”, czy coś zupełnie innego. 

 

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...
  • Bardzo czekam na Strzelca i Teen Wolfa 🙂

Mobile Sliding Menu