SERIALOWY ROZKŁAD JAZDY – LISTOPAD 2017

In Rozkłady jazdy, Seriale, Serialowy rozkład jazdy

1.11 – The Frankenstein Chronicles – 2. SEZON

Człowiek-spojler czyli Sean Bean, wcielający się w role Inspektor Johna Marlotta wyjątkowo przeżył pierwszy sezon. Wszak wiadomo, że aktor często wciela się w role bohaterów, którzy rzadko zostają przy życiu. W tym przypadku jednak stało się inaczej i na początku listopada powraca ten brytyjski serial, który opowiada o XIX-wiecznym Londynie, jego mieszkańcach i ich tajemnicach. 

2.11 – Stan Agaist Evil – 2. SEZON

Do nowego sezonu serialu „Ash vs Evil Dead” zostało trochę czasu. Startuje dopiero 25.02. 2018 r., ale w podobnym klimacie mamy inną produkcję. Poziom może i jest słabszy, ale i tak fani komedii oraz kina kategorii B. powinni być zadowoleni. „Stan Agaist Evil” opowiada o walce dobra ze złem w małym miasteczku w New Hemshire, w którym zaległy się stworzenia nie z tego świata.

3.11 – S.W.A.T. – NOWOŚĆ

S.W.A.T. opowiada historię sierżanta jednostki policyjnej Daniela „Hondo” Herrelsona (w tej roli Shemar Moore), który jest rozdarty pomiędzy lojalnością wobec swoich przełożonych a przynależnością do ludzi na ulicach jego miasta. Sprawa komplikuje się, gdy mężczyzna musi poprowadzić wyspecjalizowaną jednostkę taktyczną i egzekwować prawo w Los Angeles. Serial, którego pierwowzorem jest film sensacyjny pod tym samym tytule z 2003 r.

6.11 – Shameless – 8. SEZON

Jest niewiele seriali, które prezentują solidny poziom przy dużej ilości sezonów. Takim wyjątkiem jest właśnie „Shameless”, który nadchodzi ze swoją 8 odsłoną. Oczywiście produkcja miała swoje gorsze momenty, ale oceniając całość to kawał świetnego komediodramatu z wyrazistymi, oryginalnymi i dobrze zagranymi postaciami. Mam nadzieję, że rodzinka Gallagherów znów będzie zaskakiwać, bawić i wzruszać. Czy wydarzenia z poprzedniego sezonu zmienią Franka na lepsze, czy w dalszym ciągu będzie psuł krwi swoim bliskim okaże się już niedługo. 

6.11 – SMILF – NOWOŚĆ

SMILF to serial na podstawie autobiograficznej historii Frankie Shaw. W tej produkcji poznajemy 20-letnią dziewczynę, samotnie wychowującą dziecko. Jej wielkim marzeniem jest kariera oraz umiejętne prowadzenie życia pełnego związków i przelotnych romansów. Jednak codzienność zmusza ją do zmiany ambitnych planów. Jak bohaterka poradzi sobie w swoim dość niełatwym życiu? O tym przekonamy się już 6 listopada.

6.11 – The Girlfriend Experience – 2. SEZON

Serial opowiada o ekskluzywnych paniach do towarzystwa, które swoim klientom oferują coś znacznie więcej niż tylko seks. Kobiety te tanie nie są, ale zdecydowanie warte są swojej ceny.

8.11 – Damnation – NOWOŚĆ

Rewolucja na Dzikim Zachodzie? Doświadczycie tego w nowym serialu „Damnation”, którego akcja jest umiejscowiona w Ameryce w latach ’30. Opowie o walce między bogatymi i kłamliwymi przemysłowcami a mieszkańcami niewielkiego miasteczka. Reżyserem  jest David MacKenzie, który dostał nominacje do Oscara za „Aż do piekła” i będzie współpracował z Tony Tost, twórcą „Longmire”.

12.11 – No Activity – NOWOŚĆ

Serial produkcji dwóch komediowych tytanów Willa Ferrella oraz Adama McKaya, oparty na australijskiej serii pod tym samym tytule. Fabuła skupi się na przyziemnych aspektach, przeciwko kartelowi narkotykowym, pokazując historię dwóch policjantów, którzy spędzając ze sobą zdecydowanie za dużo czasu.

14.11 – Future Man – NOWOŚĆ

Josh Futturman, za dnia jest zwykłym dozorcą, w nocy zaś gamerem. Pewnego dnia zostaje zrekrutowany przez tajemniczego gościa do pomocy, aby zapobiec wyginięciu ludzkości, zyskując tym moc podróżowania w czasie. W głównej roli możemy zobaczyć Josha Hutchersona (znanego przede wszystkim z ekranizacji Igrzysk Śmierci).

15.11 – Peaky Blinders – 4. SEZON

Jeden z najlepszych gangsterskich seriali ostatnich lat wraca z 4. sezonem! Gang rodziny Shelbych znów powraca na ulice Birmingham. W nowej odsłonie do obsady dołącza Adrien Brody oraz Aidan Gillen ( Litenfinger z „Gry o Tron”), powróci również Tom Hardy i oczywiście Cillian Murphy. Jest na co czekać!

17.11 – Gomorra – 3. SEZON

Film „Gomorra” z 2008 r. nie był udanym obrazem, za to jego wersja serialowa to już zupełnie inna bajka. Obraz telewizyjny opowiada o mafijnych poczynaniach włoskiej rodziny Savastano oraz ich współpracowników. Twórcą jest Roberto Saviano, który jest również autorem książki, gdzie opisuje tą ciemną, brudną i przestępczą stronę Włoch. Jeśli nie widzieliście i lubicie mocne, mafijne kino to koniecznie musicie nadrobić. 

17.11 – Longmire – 6. SEZON

Serial, który dostał drugie życie dzięki Netflixowi. Początkowo był emitowany na stacji A&E, ale ogłoszono, że 3. sezon będzie ostatni. Wtedy do akcji wszedł właśnie tytan streamingowy i przejął produkcję, dzięki czemu western doczekał się kolejnych serii. Kończymy przygodę z tym tytułem, ale twórcy obiecują zadowalające zamknięcie całej historii w 10 ostatnich odcinkach.

17.11 – Marvel’s The Punisher – NOWOŚĆ

Punisher po postać, którą poznaliśmy w 2. sezonie „Daredevila” i był to bardzo duży plus tamtej odsłony. Teraz powraca w solowym serialu, również od stacji Netflix. W roli głównej ponownie zobaczymy świetnego Jona Bernthala. Zapowaida się mocne kino superbohaterskie, oby tylko nie podzieliło losu „Defendersów”, gdzie oczekiwania były równie wysokie, a wyszło przeciętnie. 

20.11 – Search Party – 2. SEZON

Dość mało znany serial rusza z 2. sezonem. Opowiada on o grupie młodych ludzi, którzy ruszając na poszukiwania swojej koleżanki wpadają w niemałe tarapaty. Co czeka naszych bohaterów w kolejnych odcinkach? O tym przekonamy się już niedługo, ale ma być bardziej mrocznie niż ostatnio.

21.11 – Marvel’s Runaways – NOWOŚĆ

Superbohaterowie są ostatnio w modzie. Niedawno ukazał się całkiem nieźle przyjęty „Gifted”, teraz pora na Runaways. Opowiada on o grupie nastolatków, którzy odkrywają, że ich rodzice są super-przestępcami w przebraniu. Co z tym fantem zrobić? Młodzi detektywi uciekają ze swoich domów, aby dowiedzieć się więcej o ich działalności i tajemnicach dotyczących ich pochodzenia. Brzmi intrygująco i nowatorsko, oby tylko tytuł nie podzielił losu „Inhumansów”.

22.11 – Godless – NOWOŚĆ

Listopad to oficjalnie miesiąc serialowych westernów. To już trzecia propozycja z tego gatunku. Twórcą „Godless” jest sam Steven Soderbergh, a w roli głównej zobaczymy Jeffa Danielsa. Produkcja pokazuje historię losów Franka Griffina i jego morderczej bandy w momencie, kiedy to jeden z członków Roy Goode, zwrócił się przeciwko nim. Uciekając przed byłymi towarzyszami trafia do La Belle miasta pełnych kobiet. Wkrótce będą musieli bronić się przed bandytami.

23.11 – She’s Gotta Have It – NOWOŚĆ

Historia jednej kobiety i jej trzech kochanków. Nowy serial Netflixa oparty na filmie pod tym samym tytułem z 1986 roku, w reżyserii Spike’a Lee. Twórca pierwowzoru i w tym przypadku będzie ojcem produkcji. 

30.11 – Vikings – 5. SEZON

Wikingowie znów będą najeżdżać i knuć spiski. W 4. sezonie pożegnaliśmy się z jedną z czołowych postaci, które były w serialu od samego początku, ale nie przeszkadza to, aby kontynuować tą epicką opowieść. Synowie Ragnara zmierzą się z nowym przeciwnikiem, jakim będzie Biskup Heahmund, w którego wcieli się Jonathan Rhys Meyers.

 

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu