SERIALOWY ROZKŁAD JAZDY – MARZEC 2017

Zapraszamy na nowy cyklu ZKina! Będziemy prezentować serialowy rozkład jazdy na poszczególne miesiące. Opiszemy najważniejsze nowości, premiery nowych sezonów i powroty po przerwie. Przy każdym tytule znajdziecie też zwiastun. Wpis będzie na bieżąco aktualizowany o odnośniki do naszych recenzji. 

 

Feud – 5.03 – NOWOŚĆ

Ryan Murphy rusza ze swoją kolejną serialową produkcją. Twórca takich tytułów jak „Glee„, „American Horror Story„, czy „O.J.” tym razem przedstawi pewien konflikt między hollywoodzkimi gwiazdami. Mowa tutaj o Joan Crawford i Bette Davis, które przez lata toczyły ze sobą wojny, aż wystąpiły razem w „Co wydarzyło się Baby Jane„. Serial opowie właśnie o ich burzliwych relacjach podczas kręcenia tego kultowego filmu. Niewątpliwym plusem jest obsada, bo w skłócone kobiety wcielą się Jessica Lange oraz Susan Sarandom, a w pozostałych rolach zobaczymy m.in. Stanleya Tucci, Sarah PaulsonKathy Bates Alfreda Molinę. Szykuje się aktorska perełka!

Shades of blue” – 5.03 – 2. SEZON

Harlee (Jeniffer Lopez) jako samotna matka każdego dnia mierzy się z problemami bycia samotną matką. Praca w policji też nie jest łatwa, ale praca pod przykrywką dla FBI i szpiegowanie swoich przyjaciół jest znacznie gorsze. Jak Harlee poradzi sobie w drugim sezonie? Czy tym razem będzie współpracować z Wozniakiem przeciwko FBI? 

Chicago Justice” – 5.03 – NOWOŚĆ

Kolejny serial z cyklu, zapoczątkowanego przez „Chicago Fire” i kontynuowany w „Chicago P.D.” oraz „Chicago Med„.  Tym razem tytuł opowie o grupie prawników, działających wraz z prokuratorem sądowym. Dla fanów serii (możliwe crossovery) i procedurali sądowych. W roli głównej zobaczymy Philipa Winchestera.

Trial & Error” – 7.03 – NOWOŚĆ

Komedia, w której poznajemy spokojnego i dobrodusznego profesora poezji Larry’ego (John Lightow), który zostaje oskarżony o morderstwo żony. Młody prawnik postanawia bronić go w sądzie i właśnie o tym będzie opowiadał serial. Zwiastun pokazuje, że w prześmiewczy sposób zostaną ukazane dokumentalne programy o przestępcach. Wygląda oryginalnie i zabawnie, a dobrej parodii w telewizji dawno nie widziałem.

 

Designated survivor” – 8.03 – POWRÓT PO PRZERWIE

Kiefer Sutherland pożegnał się z rolą Jacka Bauera w „24 godzinach” i postanowił zostać prezydentem USA. Ciekawie się ogląda tego aktora nie biegającego za przestępcami i nie krzyczącego charakterystycznego „Damm it!”. Miało to być połączenie „Homeland” i „24„, wyszło trochę inaczej, ale serial na pewno ma swoich fanów. Do tej grupy osób należę również i ja, bo jeśli przymknąć oko na pewne uproszczenia scenariusza, to ogląda się to naprawdę bardzo dobrze. Ostatni odcinek zakończył się poważnym cliffgharem, więc nie mogę się doczekać, co stanie się dalej.

Underground” – 9.03 – PREMIERA 2. SEZONU

Czarnoskórzy niewolnicy i ich prześladowcy powracają! Serial stacji WGN okazał się sporym zaskoczeniem i zaoferował bardzo dobre połączenie dramatu i thrillera. W natłoku innych telewizyjnych produkcji warto rzucić okiem na ten serial i pokibicować w ucieczce bohaterów z plantacji. Tym bardziej, że po zwiastunie drugiego sezonu spodziewać się można, iż nie ustąpi on swojemu poprzednikowi.

„Love – 10.03 – SEZON 2 

Buntownicza Mickey i dobroduszny Gus powrócą z najnowszym sezonem! Znów będziemy mogli zobaczyć jak mierzą się z jasnymi i ciemnymi stronami współczesnych związków w komediowym serialu, współtworzonym przez Judda Apatova.

Samuraj Jack ” – 11.03 – SEZON 5

Samuraj Jack – kultowa kreskówka sprzed lat wraca z najnowszym sezonem! Co tu dużo mówić, fani po 13 latach przerwy na pewno stęsknili się za tytułowym bohaterem. Dla nich to pozycja obowiązkowa, tym bardziej, że twórcy w zwiastunie prezentują taką samą animacje, jaka była w poprzednich odsłonach. Często bywa, że po takiej przerwie produkcje wracają w zmienionej formie, na szczęście w tym przypadku, nie wprowadzono żadnych udziwnień.

Snatch” – 16.03 – NOWOŚĆ

Pamiętacie kultową komedię kryminalną „Przekręt” w reżyserii Guya Ritchiego? Już niedługo czeka nas serialowa wersja tego hitu sprzed lat. Nie zobaczymy na ekranie Jasona Stathama, Brada Pitta, czy Stephana Grahama, znanych z pierwowzoru, ale za to w jednej z głównych ról zobaczymy gwiazdę Harry’ego Pottera – Ruperta Grinta. Pomimo moich obaw zbezczeszczania oryginału, z którego został chyba tylko tytuł, zwiastun wygląda obiecująco. Mamy grupkę oszustów, która przypadkowo znajduje ciężarówkę pełną złota… a wszystko okraszone scenami wypełnionymi akcją i specyficznym, czarnym humorem. 

Iron Fist” – NOWOŚĆ

Po DaredevilluJessice Jones i Luke’u Cage’u Netflix prezentuje ostatniego członka grupy Defendres – Irona Fista. Każdy z wcześniej wymienionych dostał swój serial i każdy z nich charakteryzował się zupełnie innym klimatem. To będzie z całą pewnością najmniej mroczna i dramatyczna postać. Opowie o Dannym Randzie, który po długiej nieobecności wraca rodzinnego miasta i staje się superbohaterem. Będzie więcej humoru i dużo sztuk walki. Dla fanów Marvela oraz poprzednich tytułów ze stajni Netflixa pozycja obowiązkowa.

The Originals” – PREMIERA 4. SEZONU

Marcel dokonał tego czego od zawsze pragnął. Pokonał Klausa i przejął władzę nad Nowym Orleanem. Minęło 5 lat od wydarzeń z finału 3 sezonu i tyle samo czasu rodzeństwo Mikaelsonów jest uśpione. Jednak jest ktoś, kto ciągle ma nadzieję na obudzenie ich. Hayley jest coraz bliżej odnalezienia lekarstwa.  Co zrobi Klaus z Marcelem, kiedy się obudzi? Tego dowiemy się już 17 marca. 


Animals” – 17.03 – SEZON 2

Serial HBO opowiadający o grupce zwierząt, próbujących przetrwać w Nowym Yorku. Dosyć prosta animacja, która na pewno zebrała sporą ilość fanów. Produkcja w zabawny sposób przedstawiła problemy grupki stworzeń, których rozterki w przemyślany sposób dotyczą nas – ludzi. Zwiastun drugiego sezonu zapowiada totalną jazdę bez trzymanki.

Into the badlans” – 19.03 – SEZON 2

Daniel Wu powraca do walki w świecie kontrolowanym przez bezwzględnych baronów. To z całą pewnością tytuł dla fanów wschodnich sztuk walki. Ich wykonanie w specyficznym, przesadzonym stylu to ogromny plus produkcji. Pierwszy sezon, liczący jedynie 6 odcinków, był swojego rodzaju prequelem wprowadzającym widza w świat i pozwalającym poznać bohaterów. W drugim sezonie twórcy rozwiną rozpoczęte wątki, a wszystko to w akompaniamencie miodnych efektów.

 

Harlots” – 29.03 – NOWOŚĆ

Stacja Hulu przedstawia serial kostiumowy, którego akcję przeniesiono do XVIII-wiecznego Londynu.  Opowie on o życiu prostytutek z tamtego okresu. Główną bohaterką jest właścicielka domu publicznego, Margarett Wells, która poza prowadzaniem biznesu stara się wychować córkę w tamtych ciężkich, niemoralnych warunkach.  Brzmi ciekawie? Sami oceńcie, ale sam pomysł wydaje się być interesujący.

 

13 reason why” – 31.03 – NOWOŚĆ

Kolejna nowość Netflixa, tym razem z gatunku dramatu młodzieżowego , na motywach powieści Jaya Ashera. Młody chłopak znajduje przesyłkę, a w niej tajemnicze nagranie Okazuje się, że materiał pochodzi od jego przyjaciółki, która popełniła samobójstwo dwa tygodnie wcześniej. Mówi w nim o 13 rzeczach, przez które postanowiła skończyć swoje życie. Jaką tajemnice skrywała dziewczyna? Kto lub jaka sytuacja przyczyniła się do jej śmierci? Tego dowiemy się już pod koniec marca.

 

zkina.pl
17
 Zdjęcia
19
 ludzie
23
 Następujący
Pierwszy oficjalny plakat promujący 7 sezon Oficjalny plakat do 4 sezonu Co myślicie o powrocie Constantine jako animacji? 
#constantine #animation #tvshow #tvseries #dc #thecwNowy plakat z filmu Planujecie oglądać? :)
Premiera filmu: 3 marca 2017
#logan #poster #movies #movie #film #2017 #wolverine #xman #marchZnana i kochana przez wielu seria Szybcy i Wściekli powraca z kolejną ósmą, już częścią. Zwiastun i krótki opis możecie znaleźć na naszej stronie zkina.pl, a powyżej prezentujemy wam pierwszy oficjalny plakat.
#fastandfurious #thefateofthefurios #szybcyiwściekli #familynomore  #movie #movies #plakat #posterNowy serial od Netflixa The OA zadebiutuje już w piątek, 16 grudnia. Zdecydowanie polecamy ten serial :)
#theoa #netflixpolska #netflix #tvseries #new #serialRogue One; Łotr 1, wejdzie do kin już 15 grudnia 2016 roku. Jest tu ktoś kto też nie może się już doczekać?
#rogueone#łotr1#madsmikkelsen#poster#plakat#movieposter#plakatfilmowy#premiere#film#soon#sciencefiction#starwarsstory#scifiNowy plakat filmu Auta 3. Film wejdzie do kin latem 2017 roku.

#film#movie#poster#auta3#cinema#theater#plakat#movieposter#plakat#plakatfilmowy#cars3#premiere#animation#animacja#summer2017