SERIALOWY ROZKŁAD JAZDY – SIERPIEŃ 2017

In Rozkłady jazdy, Seriale, Serialowy rozkład jazdy

Zapraszamy do naszego serialowego rozkład jazdy na lipiec! Opiszemy najważniejsze nowości, premiery nowych sezonów i powroty po przerwie. Przy każdym tytule znajdziecie też zwiastun. Wpis będzie na bieżąco aktualizowany o odnośniki do naszych recenzji. 

1.08 – Manhunt: Unabomber – NOWOŚĆ

Nowy serial, w którym stołek reżysera należy do Grega Yaitanesa, znanego dzięki takim hitom jak „Kości” czy „Banshee”. Jest to historia oparta o faktach, skupiająca się na postaci zamachowca Eda Kaczyńskiego, który w latach 1978-1995 wysyłał bomby na tereny uniwersytetów i linii lotniczych. W roli terrorysty zobaczymy Paula Bettanny’ego, a agenta FBI – Jima „Fitza” Fitzgeralda zagra Sam Worthington. Interesująca historia i dobra obsada nastraja optymistycznie.

3.08 – Sinner – NOWOŚĆ

Kolejna nowość, tym razem od stacji USA Network, w której poznamy młodą matkę (Jessica Biel), dokonującej publicznego aktu przemocy. Przestępczyni nie wie co było powodem tego strasznego czynu. Detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman) będzie starał dowiedzieć się motywu kobiety podczas licznych przesłuchań. Czy próba zagłębienia się w psychikę naszej bohaterki i podróż w przeszłość doprowadzi do uzyskania odpowiedzi? 

4.08 – Wet Hot American Summer: Ten Years Later – 2. SEZON

Historia „Wet Hot American Summer” sięga roku 2001 r., kiedy to miała premiera filmu, którego fabuła skupiała się na przedstawieniu w krzywym zwierciadle letnich obozów w latach ’80. W 2015 r. ukazał się z kolei prequel w formie mini-serialu. Tego lata znów spotkamy się z bohaterami tych produkcji w kolejnej krótkiej, 8-odcinkowej serii. Dosyć specyficzny humor, ale za to jaka obsada! Co prawda ma zabraknąć Bradleya Coopera, ale zobaczymy m.in.: A.D. Milesa, Amy Poehler, Chrisa Meloni, Chrisa Pine’a , Elizabeth Banks, Janeane Garofalo, Jasona Schwartzmana, Kristen Wiig, Paula Rudda i Adama Scotta.

7.08 – Chesapeake Shores – 2. SEZON

Polubiliście bohaterów tego serialu i ich problemy? Już niedługo czeka was kontynuacja ich miłosnych rozterek i pracy w podupadającym zajeździe. Dla fanów produkcji familijnych i romansów.

7.08 – Ray Donovan – 5. SEZON

Ray Donovan wraca już po raz 5 i trzeba przyznać, że nadal się to świetnie ogląda. Znów będziemy obserwować dramaty rodzinne, konflikty i oczywiście kryminalne poczynania tytułowej głowy rodziny. W jakich tarapatach nasi bohaterowie teraz się znajdą? Zwiastun pokazuje, że w niemałych, ale Ray zawsze znajdywał sposób, aby z nich wybrnąć. Czy i tym razem będzie podobnie? W obsadzie pojawi się również Sigourney Weaver, więc tym bardziej nie mogę się doczekać.

8.08 – Difficult People –  3. SEZON

Historia dwójki zgorzkniałych 30-latków. W komediowym tonie znów spotkamy się z Jullie i Billym, aby obserwować co tym razem  spotka ich na drodze.

10.08 – Mr. Mercedes – NOWOŚĆ

Jeszcze nie skończyła się emisja serialu „Mgła”, a znowu otrzymujemy kolejny tytuł, oparty na powieści Stephena Kinga. „Mr. Mercedes” to historia emerytowanego policjanta (Brendan Gleeson), który dostaje anonimowe listy i emaile od mordercy. Zmusza go tym do działania, aby zapobiec kolejnemu morderstwu. Ekranizacje mistrza grozy prezentują różny poziom, miejmy nadzieję, że tym razem otrzymamy interesujący, dobrze wykonany kryminał.

11.08 – Atypical – NOWOŚĆ

Pierwsza nowość od Netlfixa tego miesiąca. To komediodramat, opowiadająca o 18-letnim chłopaku, cierpiącym na…autyzm. Chciałby poznać prawdziwe życie, jakie mają jego rówieśnicy. Marzy o randkowaniu i imprezowaniu. Nie pomaga mu w tych problemach nadopiekuńcza matka, która nie może się pogodzić z faktem, że jej syn dorasta. Komedia i ciężka choroba? Brzmi dosyć niekonwencjonalnie i oryginalnie, ale wierzę w Netflixa, który rzadko prezentuje słaby poziom swoich produkcji 

14.08 – Get Shorty – NOWOŚĆ

Pamiętacie film „Dorwać Małego”  (1995 r.) z Johnem TravoltąDannym De Vito Genem Hackmanem ? Po latach zobaczymy serialową wersję tej komedii kryminalnej. Ponownie przypatrzymy się poczynaniom mafii w branży filmowej. W obsadzie m.in.  Chris O’Dowd oraz Ray Romano

18.08 – The Defenders – NOWOŚĆ

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier Netflixa tego roku. Czterej bohaterowie: Daredevill, Luke Cage, Jessica Jones i Iron Fist w końcu razem jak drużyna Defendersów w jednym serialu! Produkcja ma mieć 8 odcinków i całość ma się rozegrać w przeciągu 48 godzin, więc może być naprawdę emocjonująco. W krótkim czasie muszą stworzyć drużynę i stawić czoła niebezpieczej organizacji „The Hand”. To kontynuacja przede wszystkim „Iron Fista”, ale znajomość pozostałych pozycji wymagana. Czy to będzie hit czy kit okaże się niedługo, oby duża ilość bohaterów nie wpłynęła negatywnie na poziom produkcji.

20.08 – Halt and Catch Fire – FINAŁOWY, 4. SEZON

Fabuła tego serialu opowiada o początkach komputeryzacji w latach ’80. Trójka bohaterów spotka na swojej drodze wiele problemów i przeciwności losu, przede wszystkim megakoncern IBM. Tym razem czeka nas już ostatnie spotkanie, które zabierze nas dekadę dalej, kiedy to pojawił się Internet.

21.08 – Dice – 2. SEZON

Serial stacji Showtime, który jest autobiograficzną opowieścią o życiu i karierze komika Andrew Dice Claya. Aktor gra tutaj samego siebie, więc jeśli jesteście fanami tego Pana nie możecie przejść obok tej produkcji obojętnie. 

21.08 – Episodes – FINAŁOWY, 5. SEZON

Serial komediowy, w którym Matt LeBlanc gra… Mata LeBlanca. Występuje tutaj również w roli znanego amerykańskiego aktora, ale po tym jak w 4. sezonie został prowadzącym teleturniej telewizyjny zaczyna martwić się, że mało kto pamięta jaki zawód naprawdę wykonuje. Akcja zacznie się parę miesięcy po ostatnich wydarzeniach i będzie to już ostatnie spotkanie z bohaterami tego serialu.

21.08 – Last Ship – 4. SEZON

Eric Dale powraca po raz czwarty jako kapitan nowoczesnego, olbrzymiego statku, będącym ostatnią nadzieją ludzkości na znalezienie antidotum na śmiercionośnego wirusa. Wiele przez trzy, poprzednie odsłony się wydarzyło, co wcale nie oznacza, że tym razem będzie spokojniej. Tym razem świat czeka nowe zagrożenie – śmiertelność ludzi została zminimalizowana, ale w niebezpieczeństwie znajdują się teraz uprawy rolnicze, co za tym idzie głód zacznie się szerzyć na kontynentach. Na pewno będzie wybuchowo i niepokojąco, epidemia na pewno wpłynie na instynkty głodujących, którzy zrobią wszystko, aby przetrwać. Nie mogę się doczekać, idealna, sensacyjna produkcja na wakacyjne dni.

21.08 – Survivor’s Remorse – 4. SEZON

Produkcja dla fanów koszykówki, która opowiada fikcyjną historię początkującego koszykarza Cama Callowaya.  Obserwujemy jego kolejne kroki w karierze i walkę z przeciwnościami losu. Serial stacji STARZ, który okazał się dużym zaskoczeniem pod względem liczby oglądalności atakuje z kolejnym, czwartym już sezonem.

25.08 – Disjointed – NOWOŚĆ

Kathy Bates w komediowym serialu Netlixa o narkotykach? To może się udać! Będzie to historia Ruth, która po latach walki o legalizacje marihuany prowadzi swój sklepik z używkami. Jednak interes nie odnosi takiego sukcesu jak myślała, bo posiada jedynie trzech głównych klientów, z czego jeden z nich jest jej synem. Czy to nie będzie kolejna spalona produkcja przekonamy się pod koniec sierpnia.

25.08 – Tick – NOWOŚĆ

Mamy w tym miesiącu Defendersów,  jednak na horyzoncie pojawia się kolejny superbohater: Kleszcz! Tak, to fabularna wersja serialu animowanego, emitowanego w latach ’90. Pewien księgowy odkrywa, że czarny charakter, uznany za zmarłego, ma się całkiem dobrze i kontroluje miasto. Razem z tytułowym bohaterem próbują dowiedzieć się prawdy i zniszczyć złoczyńcę. W 2001 r. odbyła się pierwsza próba przeniesienia tego bohatera w formie aktorskiego serialu, jednak szybko został zdjęty z anteny. Miejmy nadzieję, że tym razem „Tick” zagości na dłużej, choć będzie trudno przebić animowany oryginał, będący parodią filmów o superbohaterach.

You may also read!

Norman Reedus o tym jak Daryl mógłby odejść z The Walking Dead.

W wywiadzie dla Cnet, Norman Reedus ujawnił ostatnio jakie według niego byłoby idealne odejście Daryla Dixona z serialu „The

Read More...

Michael Douglas w nowym serialu komediowym od Netflixa!

Michael Douglas po ponad 40 latach wraca do świata w telewizji. W latach 1972-1977 grał w serialu „Ulice San

Read More...

Guns N’ Roses – recenzja filmu „Atomic Blonde”

David Leicht przywrócił wiarę w dobrze zrobione kino akcji, kręcąc dwie części „Johna Wicka”. Film charakteryzował się nowatorskim montażem oraz

Read More...

Mobile Sliding Menu