Sezon 2 Riverdale dostanie aż 22 odcinki!

In Newsy serialowe

„Riverdale” z 2. sezonem wróci do nas ze znacznie większą ilością odcinków. Zamienienie długo ciągnącej się serii komiksów Archie Comics w serial z motywem morderstwa nie zapowiadało się jako idealny przepis na sukces, jednak pomysł był strzałem w dziesiątkę. Produkcja w rankingu oglądalności znalazła się na szóstym miejscu z 16. seriali The CW, wyprzedzając „Jane the Virgin” oraz „The 100”.

W 13-odcinkowym, pierwszym sezonie działo się całkiem sporo. Zostaliśmy wprowadzeni do świata Archiego (K.J. Apa), Betty (Lili Reinhart), Veronici (Camila Mendes) i Jougheada (Cole Sprouse), poznaliśmy również ich rodziców i kolegów z klasy. Serial rozpoczyna się od morderstwa Jasona Blossoma (Trevor Stines), a my śledząc życie bohaterów małego miasteczka, staraliśmy się zrozumieć to straszne wydarzenie oraz przede wszystkim odkryć tożsamość zabójcy.

Sezon 1. pozostawił fanów z szokującym zakończeniem, w którym ojciec Archiego, Fred (Luke Perry) zostaje postrzelony. I wygląda na to, że będziemy mieli mnóstwo czasu na rozwiązanie tego wątku.

Oficjalne konto Archie Comics ogłosiło na Twitterze (co możecie zobaczyć poniżej), że następny sezon dostanie aż 22 odcinki.

„Pierwszy odcinek #Riverdale 2. sezonu  został nakręcony. Jeszcze tylko 21 odcinków”

Aktor serialu K.J Apa również potwierdził  na swoim Instagramie, że zakończyli już kręcenie pierwszego odcinka. Dodatkowo umieścił zdjęcie z reżyserem Robem Seidenglanzem.

Ręka Archiego ucierpiała pod koniec ubiegłego sezonu, kiedy próbował przebić się przez lód w jeziorze, aby uratować Cheryl Blossom (Madelaine Petsch) przed samobójstwem. Świeża krew na ręce Archiego może być jego ojca, zwłaszcza, że zdjęcie z Twittera sugeruje, iż zostaniemy skonfrontowani z postrzałem Freda bezpośrednio po powrocie serialu.

Poprzednie ogłoszenia o kolejnym sezonie dotyczą przede wszystkim „nowych zagrożeń”. Mogą one dotyczyć postaci Hiram Lodge’a, który wychodzi z więzienia. Każda z głównych postaci ma swoje poważne dramaty rodzinne, a więc 22 odcinki powinny dać scenarzystom spore pole do popisu na rozwinięcie każdego z tych wątków, a jednocześnie wprowadzenie  nas w coraz to nowe i brutalne tajemnice.

„Riverdale” z nowym sezonem powróci 11 października na The CW.

Źróło: Archie Comics, K.J. Apa, screenrant.com

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu