Spin-off „Supernatural” nastąpi w trakcie 13. sezonu!

In Newsy serialowe

Kim Rodes, grająca postać Jody Mills w „Supernatural” może dostać swój własny serial od The CW. Produkcja dostała 13. sezon mimo wielu kasacji w tej stacji. Najwyraźniej postanowiono przedłużyć życie „Supernatural”, gdyby jednak w przyszłości nadeszła pora na koniec, spinoff jest idealnym ratunkiem dla fanów liczących na więcej.

Pierwsza tego typu próba nie była dość nieudana. Pilotażowy odcinek „Bloodlines” czyli pierwszego spin-offu został wyemitowany w 2014 roku jako fragment 9. sezonu i spotkał się z negatywnymi recenzjami. Krytycy byli nieprzychylni, a fani jeszcze bardziej, niektórzy uznali to nawet za najgorszy odcinek w historii serialu. Kiedy na koncie ma się już prawie 300 odcinków, jest to dość duża zniewaga.

Pomimo tego niepowodzenia, stacja najwyraźniej nie rezygnuje z nadziei na stworzenie tytułu, który może okazać się sukcesem. Według Deadline, w 13. sezonie dostaniemy kolejny odcinek pilotażowy, otwierający drzwi dla spin-offu o tytule „Wayward Sisters”. Skupi się on na postaci Pani szeryf Jody Mills, od dawna pojawiającej się w serialu, która jest bliską przyjaciółką Sama i Deana.

Jody prawdopodobnie będzie prowadzić grupę zagubionych młodych kobiet, osieroconych przez nadprzyrodzone tragedie. Głównymi postaciami mogą również zostać jej adoptowane córki: Claire i Alex, chociaż nie zostało to jeszcze potwierdzone. Kolejnym bohaterem, który mogłaby pojawić się w spin-offie jest szeryf Donna Hanscum, kolejna przyjaciółka Winchesterów, która ostatecznie została również przyjaciółką Jody.

Czy tym razem pilotażowy odcinek spin-offu „Wayward Sisters” okaże się sukcesem? Tego dowiemy się już niebawem.

Premiera 13. sezonu „Supernatural” już 12 października na The CW. 

You may also read!

Neonowy świat kobiecego wrestlingu – recenzja 1. sezonu GLOW

Na duży ring padają światła neonów, prowadzący konferansjer zapowiada gwiazdy dzisiejszego show a publika klaszcze, nie mogąc doczekać się

Read More...

Garść informacji o najnowszym sezonie American Horror Story

W ciągu ostatnich dni fani „American Horror Story” otrzymali garść informacji odnośnie nadchodzącego sezonu. Zatem co już wiemy? 1.

Read More...

Jak została nakręcona najobrzydliwsza scena w Grze o Tron?

We wpisie znajdują się spoilery z najnowszego odcinka, czytasz na własną odpowiedzialność! Aktor John Bradley, który wciela się w

Read More...

Mobile Sliding Menu