Jason Mamoa ujawnia kilka szczegółów dotyczących fabuły Aquamana

In Filmy, Newsy filmowe

W grudniu Warner Bros ogłosił, że gwiazda filmu „Watchmen” –  Patrick Wilson zagra Orma,  brata Aquamana w nadchodzącym filmie „Aquaman„. Orm występuje w komiksach DC jako czarnych charakter (Ocean Master).  Jednak najnowszy wpis na twitterze Jasona Momoa sugeruje, że Orm może być nie tylko Panem oceanu ale i władcą Atlantydy. W opisie zamieszczonego zdjęcia, na którym aktorzy stoją obok siebie, Jason mówi o sobie używając imienia Artur, a Wilson pisze o sobie jako „Król” Orma.

Czy to oznacza, że Ocean Master zasiądzie na tronie Atlantydy, kiedy „Aquaman” trafi do kin? Cóż, jest to z pewnością precedensem z materiałem źródłowym komiksu, w którym po śmierci ojca i królowej Atlantydy, to właśnie Orm dziedziczy koronę. A po otrzymaniu pomocy od Justice League, Aquaman pokonuje swojego brata i odzyskuje swoje królestwo. Nie znamy za wiele szczegółów dotyczących fabuły tego filmu, dlatego możemy spodziewać się wszystkiego. Wiemy tylko, że „Aquamanie” bohater zostanie przedstawiony jako niechętny władca złapany wśród ludzi, którzy od dawna zanieczyszczają jego świat i tych samych, którzy są gotowi na inwazję.

 

W reżyserowanym przez Jamesa Wana, „Aquamanie”, zagra:  Jason Momoa jako Aquaman, Amber Heard jako Mera, Patrick Wilson jako Orm, Willem Dafoe jako Nuidis Vulko, Nicole Kidman jako Queen Atlanna i Dolph Lundgren jako Nereus. Premiera filmu będzie miała miejsce 21 grudnia 2018 r., ale tytułowego bohatera poznamy już w „Justice League Zacka Snydera, którego premiera zaplanowana jest na 17 listopada 2017 r.

 

You may also read!

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Sprawiedliwość z taśmy – Recenzja „Ligii Sprawdliwości”

Pięć miesięcy temu napisałem, że „Wonder Woman” może być zwiastunem lepszej przyszłości dla mocno kulejącego DCEU. Po seansie „Ligii

Read More...

Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo

Read More...

Mobile Sliding Menu