The 100: Z planu 5 sezonu – Cześć 1

In Newsy serialowe

W przerwach między nowymi sezonami naszych ulubionych seriali najgorsze jest czekanie. Szczególnie jeśli finał sezonu był ciekawy i szokujący. Z pomocą przychodzą nam aktorzy i producenci, którzy wracając na plan kolejnego sezonu publikują sporo smaczków i informacji dotyczących kolejnej odsłony serialu na swoich social media. Zebrałam dla was wszystkie informacje jakie na razie zostały udostępnione z planu, pierwsze tytuły odcinków, oraz kilka zdjęć obsady po powrocie do kręcenia scen. 

Ekipa serialu na plan wróciła 13 sierpnia. Tego też dnia zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia:

Eliza i jej serialowa dublerka 😉

Wnioskując po wyglądzie Marie możemy spodziewać się krwawej jatki w przyszłym sezonie 😉

Eliza zdecydowanie jest już przygotowana na koniec świata ^^

15 września sceny do serialu kręcone były na stadionie w Vancouver. 

Pewnie jesteście ciekawi czy zostały ogłoszone jakieś nowe postacie i jakie nowe twarze zobaczymy w piątym sezonie „The 100”. Jak na tę chwilę znamy czterech nowo obsadzonych bohaterów. 

Pierwszą osobą jest William Miller. Aktor ten wcieli się w złoczyńcę, który pochodzi ze statku więźniów. To jak będzie nazywać się jego postać pozostaje tajemnicą.

Kolejną osobą która dołączy do obsady jest Anousha Alamian. Wiemy, że pojawi się w odcinku 5×02, a jego postać będzie nazywać się jak Delphi Delegate.

Kolejny mężczyzna, który zasili szeregi obsady to Jordan Bolger, wcieli się on w postać Zeke’a Shawa i będzie jednym z członków statku więźniów.

Ostatnia osoba, która dołączy do ekipy serialu to młoda aktorka, a jej postać zdążyliśmy już poznać. Lola Flanery wcieli się w rolę Madi, zastępując przy tym Imogen Tear ( zagrała ona Madi w finałowym odcinku 4. sezonu). Lolę niektórzy mogą kojarzyć z jej ostatniej roli w serialu „Shadowhunters”, gdzie zagrała młodszą Królowej Seelie.

Zostało również podane 5 tytułów odcinków nowego sezonu:

5×01 – Eden

5×02 – Red Queen

5×03 – Sleeping Giants

5×04 – Pandora’s Box

5×05 – Shifting Sands

Z pozostałych informacji wiemy, że 5. sezon  będzie zawierał 13 odcinków, podobnie jak w przypadku poprzedniego sezonu. 

Dokładna data powrotu serialu nadal nie jest jeszcze znana.

Jeśli jesteście zainteresowani kolejną częścią zbioru takich informacji piszcie o tym w komentarzach! Której z nowych postaci jesteście najbardziej ciekawi? 

You may also read!

Seriale z motywem końca świata

Myśleliście kiedyś o tym, jak mógłby wyglądać koniec świata? Podejrzewam, że większość z was chociaż raz w swoim życiu

Read More...

Filmoholicy #1

Zapraszamy do nowego cyklu Zkina.pl! Nasi redaktorzy: Marcin i Kuba ruszają z podcastem pt. „Filmoholicy”. Będą dyskutować o flmach,

Read More...

5 seriali, które anulowano za wcześnie

Kiedy zaczynamy oglądać serial, który nam się podoba, żyjemy z nadzieją, że po jednym dobrym sezonie możemy spodziewać się

Read More...

Mobile Sliding Menu