The Flash: Czy Zoom powróci jako Black Flash?

In DC Comics, Newsy serialowe, Seriale

Sezon 3 „The Flash” w dużej mierze koncentruje się na zmianie historii przez Barry’ego i stworzeniu Flashpointa, poprzez uratowanie swojej matki przed śmiercią z ręki River-Flasha. Barry próbował wrócić do podstawowej rzeczywistości i stworzył kolejną oś czasu, przez którą powstały kolejne problemy. Ten wyłom w historii sprowadził nowego złoczyńcę do Central City –  Savitara, pierwszego speedstera.

Chociaż sytuacja ta, jest wynikiem wyłącznie decyzji Barry’ego, to właśnie walka z Zoomem popchnęła go do zrobienia tego wszystkiego. Ostatni raz kiedy widzowie mogli zobaczyć ten czarny charakter miało miejsce , kiedy przekształcił się on w Black Flasha i od tego momentu nie pojawił się ponownie w historii Flasha. Może się to jednak zmienić.

Teddy Sears, aktor który wcielił się w rolę Huntera Zolomona (aka Flash, aka Zoom, aka Black Flash), rozmawiał z TV Guide o możliwościach jego powrotu do serialu w przyszłości. Nie jest to nic pewnego, ale potwierdził, że doszło do rozmowy na ten temat:

„Zoom przekształcił się w Black Flasha, który ma swoje miejsce w historii. Jest jak ponury żniwiarz dla speedsterów. Andrew Kreisberg, główny pisarz, powiedział, że są zainteresowani powrotem Black Flasha w pewnym momencie serialu.”

Black Flash – Komiks

Teraz, gdy zainteresowanie jest z obu stron (aktora i produkcji), oznacza to, że w najbliższej przyszłości coś może się z tego wydarzyć. Mimo iż Sears i producenci pragną powrotu Zooma, może nie być to rzecz prosta do wykonania. Aktor aktualnie jest członkiem obsady „24: Legacy„, co może mocno utrudnić znalezienie wolnego czasu. Oto co powiedział aktor dla TV Guide:

„To byłoby zabawne, wrócić do tego świata. Teraz należę do stacji Fox, więc musiałoby być wiele osób trzymających kciuki w górze. Wciąż jednak mam nadzieję, że wszystko się uda.”

Możliwy powrót Black Flasha w pewnym momencie, to przesłanka, że w każdej chwili któryś ze speedsterów może umrzeć. W świecie serialu obecnie jest czterech speedsterów: Barry Allen (Grant Gustin), Wally West (Keiynan Lonsdale), Jesse Quick (Violette Beane) i Jay Garrick (John Wesley Shipp). Savitar przepowiedział, że ktoś w zespole Flasha umrze. Niewykluczone, iż może być to któryś z wyżej wymienionych bohaterów.

Nawet jeśli Sears nie wróci w trzecim sezonie, to bardzo prawdopodobne, że w końcu któryś ze speedsterów zginie; ktoś kogo już znamy, lub osoba, która jeszcze się nie pojawiła. Jeśli dojdzie to do skutku, powrót Black Flash nie tylko będzie miał sens, ale po prostu będzie konieczny.

„The Flash” powróci w styczniu 2017 roku na The CW.

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu