Vin Diesel o Szybkich i Wściekłych bez Paula Walkera.

„Szybcy i Wściekli” to seria filmów, która nigdy nie zawodzi, zawsze zarabia miliony w box office. I nie wygląda na to, żeby cokolwiek miało się zmienić w tej kwestii. Ósma część „Szybkich i Wściekłych” zadebiutuje już w kwietniu, a patrząc na sam zwiastun i zajawki możemy oczekiwać dużo chaotyczności i intensywności, znacznie więcej niż do tej pory.

Jedną z ważniejszych postaci tej serii był aktor Paul Walker, który zdobył międzynarodową sławę jako Brian O’Conner. Zadebiutował w pierwszej części, pojawiając się następnie w prawie każdej kolejnej odsłonie, aż do momentu swojej przedwczesnej śmierci w 2013 roku, kiedy to jako 40 latek został ofiarą wypadku samochodowego. Wielu uważało, że jego śmierć oznaczała będzie koniec serii, Vin Diesel wypowiedział się jednak w tej sprawie, dlaczego zdecydowano o kontynuowaniu serii.

W wywiadzie dla Total Film Magazine, Vin powiedział o tym co posłużyło jako inspiracja do kontynuowania serii:

„To nie była tylko kwestia tego, czy seria może dalej trwać bez Paula. Chodziło też o to, czy ja będę potrafił robić to dalej bez niego. Widziałem wideo w którym Paul potwierdził osiem części, kiedy byliśmy jeszcze w trakcie kręcenia siódmego filmu To uderzyło we mnie. Mówimy tutaj o braterskiej więzi. Pieprzyć film. Straciłem kogoś bardzo ważnego w moim życiu. Czy był moment w którym nie myślałbym o nim? Oto jest pytanie. Każdego dnia będę powtarzał: <<Ten film musi być niesamowity, ze względu na Paula>>”

Wywiad do którego odwołuje się Diesel to wywiad dla Collider z listopada 2013 roku, który miał miejsce zaledwie kilka dni przed śmiercią Walkera. W materiale tym, aktor powiedział, że ósma część jest „gwarantowana”, nawet jeśli siódma część będzie słabsza. Diesel najwyraźniej uznał to jako błogosławieństwo Walkera, zgadzając się na bycie częścią kolejnej części czyli „The Fate of the Furious.”

Teraz wiemy również, że dziewiąta i dziesiąta część została  potwierdzona. Początkowo pojawiały się pogłoski, że brat Walkera, Cody miałby zagrać w obu filmach, dzięki czemu postać Briana O’Connera mogłaby zostać cyfrowo wprowadzona do filmu, jednak Cody Walker zaprzeczył tym plotkom.

My zdecydowanie nie możemy się już doczekać ósmej części Szybkich i Wściekłych!

A wy? Piszcie w komentarzach! 🙂

zkina.pl
17
 Zdjęcia
19
 ludzie
23
 Następujący
Pierwszy oficjalny plakat promujący 7 sezon Oficjalny plakat do 4 sezonu Co myślicie o powrocie Constantine jako animacji? 
#constantine #animation #tvshow #tvseries #dc #thecwNowy plakat z filmu Planujecie oglądać? :)
Premiera filmu: 3 marca 2017
#logan #poster #movies #movie #film #2017 #wolverine #xman #marchZnana i kochana przez wielu seria Szybcy i Wściekli powraca z kolejną ósmą, już częścią. Zwiastun i krótki opis możecie znaleźć na naszej stronie zkina.pl, a powyżej prezentujemy wam pierwszy oficjalny plakat.
#fastandfurious #thefateofthefurios #szybcyiwściekli #familynomore  #movie #movies #plakat #posterNowy serial od Netflixa The OA zadebiutuje już w piątek, 16 grudnia. Zdecydowanie polecamy ten serial :)
#theoa #netflixpolska #netflix #tvseries #new #serialRogue One; Łotr 1, wejdzie do kin już 15 grudnia 2016 roku. Jest tu ktoś kto też nie może się już doczekać?
#rogueone#łotr1#madsmikkelsen#poster#plakat#movieposter#plakatfilmowy#premiere#film#soon#sciencefiction#starwarsstory#scifiNowy plakat filmu Auta 3. Film wejdzie do kin latem 2017 roku.

#film#movie#poster#auta3#cinema#theater#plakat#movieposter#plakat#plakatfilmowy#cars3#premiere#animation#animacja#summer2017