Wielki powrót Jerome do Gotham już niebawem!

In Newsy serialowe

Cameron Monaghan potwierdził, że jego postać (Jerome), wkrótce wróci do „Gotham”. Od początku serialu przemycano mnóstwo Easter Eggów związanych z Jokerem. Skupienie się na największym z wrogów Batmana nie byłoby niczym złym, gdyby nie fakt grania na emocjach fanów i drażnienia ich bez dawania im tego czego właściwie oczekują. Wszechobecne grafitti w stylu „HAHAHAHA” oraz cichy śmiech na drugim planie w końcu przerodziły się w pojawienie Jerome Valeski czyli Jokera z Gotham.

Chociaż przez długi czas producenci serialu wmawiali fanom, że Jerome nie jest Jokerem, wygląda na to, że jest to aktualnie najbardziej prawdopodobny fakt ze wszystkich możliwych. Jego socjopatyczne zachowanie, nawiązania do cyrku i skłonności teatralne sprawiły, że jest on doskonałym Jokerem. Chociaż jego początkowe pojawienie się wywołało u widzów mieszane uczucia, z czasem pokochali go, a postać Monaghana stała się jedną z najbardziej lubianych w serialu. Być może i Jerome nie jest super złoczyńcą na pełnym etacie, ale nie oznacza to, że nie będzie terroryzował Gotham w przyszłości.

Sean Pertwee, który wciela się w postać Alfreda oraz sam Cameron udostępnili wpisy na Twitterze w zeszłym tygodniu, potwierdzające powrót Jerome w nadchodzących odcinkach serialu. Wpis Pertwee wskazuje na to, że odcinek o którym mowa, został nakręcony w zeszłym tygodniu, i pojawi się prawdopodobnie jeszcze przed półfinałem sezonu:

„Wszystko co chciałbym teraz robić to publikowanie spoilerowych zdjęć z Gotham. Chciałbym się tym z wami podzielić. Nie mogę się doczekać.”

Jedno jest pewne, powrót Jerome to tylko kwestia czasu i jego fani mogą już zacierać ręce na kolejne sceny z udziałem ulubionego złoczyńcy.

Źródło: screenrant

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu