Czy zobaczymy wreszcie co działo się z Neganem od ataku na bazę?

In Newsy serialowe

WPIS ZAWIERA SPOILERY Z NAJNOWSZEGO ODCINKA

W przyszłym tygodniu fani The Walking Dead w końcu dowiedzą się, co działo się z Neganem (Jeffrey Dean Morgan) odkąd jego bazę zaatakował Rick (Andrew Lincoln) i jego ludzie. Pomimo tego, że jest on antagonistą sezonu, jego postać była ostatnio dość nieobecna, a ostatnio gdy go widzieliśmy był zamknięty z Gabrielem (Seth Gilliam).

Kiedy Aleksandria, Wzgórze i Królestwo mieli już dość życia w służbie Neganowi, Rick zadał miażdżący cios Zbawcom używając hordy zombie do skoordynowanego ataku na bazę Negana. Otoczony przez szwendaczy, Negan i jego ludzie zostali zmuszeni do wycofania się, dając tym samym Rickowi wygraną na tacy. Jednak inne bitwy nie poszły tak dobrze, jak na przykład ta z ostatniego odcinka, która zakończyła się klęską Królestwa i tragiczną śmiercią tygrysa Ezekiela, Shivy.

W zwiastunie przyszłego odcinka, zatytułowanego „The Big Scary U”, fani mogą zobaczyć przebłyski tego, jak Zbawcy szykują się do wojny, w przeciwieństwie do poprzednich odcinków, które skupiły się na drugiej stronie konfliktu w tej historii. Na samym początku zwiastunu Negan z Lucille w ręku, atakuje Gabriela po czym jeden z poruczników Negana, Gavin (Jayson Warner Smith), ostrzega, że jeden z naszych „spowodował to wszystko, co się tutaj dzieje.”

Simon (Steven Ogg) rzuca podejrzane spojrzenie w stronę Dwighta (Austin Amelio), co sprawia, że fani zaczęli się zastanawiać, czy tajemniczy sojusz tej właśnie postaci z Rickiem zostanie teraz ujawniony. Negan mówi o tym, że więcej ludzi umiera bo nie ma go tam, aby to powstrzymać, podczas gdy Rick i Daryl (Norman Reedus) omawiają swój plan dotyczący całkowitego pokonania Zbawców.

Streszczenie odcinka opublikowane przez AMC:

Ten odcinek może zainteresować fanów, którzy nie mogą się już doczekać poznania losów Gabriela, ale także tych którzy oczekiwali na zobaczenie innej strony Negana. Przez cały 7. sezon widzieliśmy antagonist e, jako postać, która czuje się komfortowo mając pełną kontrolę nad wszystkim. Teraz, kiedy sytuacja odrobinę się zmieniła, mężczyzna może nie być już takim pewnym siebie gościem jak wcześniej. Fani będą musieli poczekać, aby zobaczyć jak Negan, poradzi sobie z tym nowym dla niego wyzwaniem, i czy jego gniew będzie kosztować Gabriela życie.

Odcinek zapowiada się zdecydowanie intrygująco i ciekawie, my nie możemy się już doczekać by to wszystko zobaczyć. A wy? Czekacie na więcej Negana, którego wszyscy kochają nienawidzić?

You may also read!

,,The Greatest Showman” zbliża się wielkimi krokami!

Kilka dni temu 20th Century Fox udostępniło kolejny zwiastun do swojej najnowszej produkcji z Hugh Jackmanem w roli głównej,

Read More...

Fantastyczne zwierzęta i zbrodnie Jacka Sparrow’a!

Studio Warner Bros. udostępniło niedawno film promocyjny, ukazujący postaci z najnowszej odsłony nowej trylogii pióra J.K. Rowling, ujawniając tym

Read More...

,,Iniemamocni” powracają – pierwszy teaser!

Disney Pixar opublikował wczoraj pierwszy teaser trailer do sequela jednego ze swoich najlepszych produkcji, czyli „Iniemamocnych”. Przedstawiamy  materiał, który

Read More...

Mobile Sliding Menu